یک شنبه 28 دى ماه 1399  -  Sunday, January 17, 2021
peminapegaheco 1
اخبار برتر
0
شنبه 28 تير ماه 1399 ساعت 17:29

کانون صنایع غذایی اول مرداد ماه برای انتخاب اعضای هیات مدیره به مجمع می رود

صنایع غذایی> اقتصادغذا - مجمع عمومی عادی و فوق العاده کانون انجمنهای صنفی صنایع غذایی ایران به منظور تصویب صورتهای مالی و همچنین تجدید انتخابات اعضای هیات مدیره و بازرس روز چهارشنبه 1399.5.01 در محل کانون برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فودپرس»، در حالی که بحث کرونا و اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا باعث شده بسیاری از تشکل ها از جمله تشکل های صنعت غذا نتوانند مجامع سالانه خود را برگزار نمایند و انتخابات هیات مدیره آنها با تاخیر مواجه شده است کانون انجمن های صنفی صنایع غذایی ایران در نظر دارد بنا بر آگهی منتشر شده در روزنامه اطلاعات مورخ 1399.4.15 مجمع عادی و فوق العاده خود را به منظور تجدید انتخابات اعضای هیات مدیره  و بازرس برگزار نماید.
بنا بر این گزارش این در حالی که تا صبح امروز بسیاری از اعضای کانون از برگزاری مجمع در این تاریخ بی اطلاع بوده اند و دعوتنامه و تصویر آگهی مجمع صبح امروز و تنها چهار روز مانده به برگزاری مجمع از طریق نمابر به دستشان رسیده است. هرچند آگهی مجمع در تاریخ 15 تیر ماه در روزنامه اطلاعات منتشر شده اما تاریخ دعوتنامه کانون به امضای دبیر کل  10 روز بعد از انتشار آگهی یعنی 99.4.25 تهیه شده و در تاریخ 28 تیرماه (امروز) نیز برای اعضا ارسال شده است.
این موضوع در حالی اتفاق افتاده که معمولا پس از انتشار آگهی در نشریات متن آگهی و دعوتنامه حضور در مجمع برای اعضا ارسال می شود اما اینبار دبیرخانه کانون ارسال نامه دعوت را تنها چهار روز قبل از مجمع انجام داده است.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
pegah2
mihan
شیرین عسل1
nazgol
زرفروکتوز1
لاکیدووو
haraz1
goncheh1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
sobhan
tabiat
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
گروه صنایع  غذایی نان آوران
رستوران حاج محسن1
تک ماکارون
زر ماکارون
آیدین
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی دلوسه
صنایع غذایی ب آ
ارسال پیامک
گروه صنعتی نان سحر
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
گروه صنعتی پارس استا
vioni
صنایع غذایی مسرور
آب معدنی واتا
تیتر20
صنایع غذایی سحر همدان
آرد سازی پوسان