چهار شنبه 2 مهر ماه 1399  -  Wednesday, September 23, 2020
pegaheco 1
دیگه چه خبر
0
دو شنبه 2 تير ماه 1399 ساعت 12:24

اعضای جدید هیات‌ رئیسه کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌­المللی انتخاب شدند

مجمع عمومی کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی، روز گذشته برگزار و در جریان این نشست اعضای هیات رئیسه جدید برای مدت 3 سال انتخاب شدند.

مجمع عمومی کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی (ICC ) روز گذشته برگزار شد و در جریان این نشست از بین داوطلبان، عضویت در هیات رئیسه ایت اتاق، غلامحسین شافعی، مسعود خوانساری، حسین سلاح ورزی، سید حسین سلیمی، محمد کریمی، علی صالح‌آبادی و کوروش پرویزیان به‌عنوان اعضای هیات رئیسه جدید ICC برای مدت 3 سال انتخاب شدند.

غلامحسین شافعی، رئیس کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی (ICC ) در ابتدای این نشست با تأکید بر نقش اثرگذار اتاق بازرگانی بین‌المللی در توانمندی بین‌المللی و تسهیل تجارت فرامرزی برای بخش خصوصی، همکاری­ های کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی، ICC پاریس و اتاق‌­های بازرگانی سراسر کشور را بسیار حائز اهمیت دانست.

رئیس اتاق ایران همچنین ضمن قدردانی از اقدامات دبیر کل کمیته ایرانی ICC اظهار کرد: ارتباط گسترده با اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور، فعالان اقتصادی و کمیته‌های ملی سایر کشورها می‌تواند در افزایش تعاملات و اطلاع‌رسانی درزمینهٔ مسائل بین‌المللی و همچنین تدوین سیاست‌گذاری‌ها مؤثر باشد.

در ادامه این نشست، محمد خزاعی ضمن ارائه گزارشی از برنامه تدوین‌شده سال 1399 و همچنین تنظیم بودجه متناسب با آن برای اعضای شورا اظهار کرد: برنامه‌وبودجه تدوینی که به تصویب هیئت‌رئیسه رسیده، دارای 4 هدف عمده است که عبارت‌اند از: توسعه روابط بین‌المللی کمیته ایرانی، توسعه روابط با اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور و تشکل‌های اقتصادی، افزایش توانمندی‌های بین‌المللی و آموزش اتاق‌های کشور و اعضای کمیته ایرانی و افزایش توانمندی فنی و کارایی کمیته ایرانی، کارشناسی و بازدهی کمیسیون‌های آن و بهره‌وری‌های آموزشی.

او همچنین با تأکید بر توسعه روابط بین‌المللی با اشاره به تماس‌ها و گفت‌وگوهای انجام‌شده در چند ماه اخیر با دبیر کل و مقامات ICC به برنامه‌ریزی و پیش‌بینی انجام‌شده برای ارتباط بیشتر با کمیته‌های ملی سایر کشورها از سوی کمیته ایرانی و اتاق‌های سراسر کشور اشاره کرد و به تشریح برنامه‌هایی پرداخت که در دستور کار ICC برای سال جاری و آینده قرار دارد.

خزاعی در همین ارتباط همکاری کلیه اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور با کمیته ایرانی ICC را موردتوجه قرارداد که با حمایت رئیس اتاق ایران و پیگیری‌های صورت گرفته، کمیته ایرانی در 34 اتاق کشور دارای نمایندگان رابط مطلع است.

وی همچنین با اشاره به برگزاری اولین جلسه این نمایندگان و رابطان ابراز امیدواری کرد: این اقدام بتواند به همکاری بیشتر اتاق‌های بازرگانی با یکدیگر و افزایش تعاملات بین‌المللی بیانجامد.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
goncheh1
nazgol
pegah4
شیرین عسل1
sobhan
زرفروکتوز1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
گروه صنعتی نان سحر
vioni
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی مسرور
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آیدین
زر ماکارون
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی ب آ
تیتر20
آرد سازی پوسان
رستوران حاج محسن1
آب معدنی واتا
ارسال پیامک
صنایع غذایی سحر همدان
تک ماکارون
صنایع غذایی دلوسه