سه شنبه 27 مهر ماه 1400  -  Tuesday, October 19, 2021
peminapegahچاپ و بسته بندی2
اخبار برتر
1
چهار شنبه 10 شهريور ماه 1400 ساعت 19:48

بلاتکلیفی قیمت گندم

وزیر جهاد کشاورزی: قیمت 7500 تومانی گندم نهایی شد/ یزدان سیف: این نقل قول ها گمانه زنی است+ فیلم

مواد غذایی> اقتصادغذا- در حالی که سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی قیمت 7500 تومانی را برای گندم سال آینده نهایی شده اعلام کرد مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران می گوید: این نقل قول ها گمانه زنی هایی است که افراد دارند.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادغذا «فودپرس»، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در برنامه "تیتر امشب" شبکه خبر با بیان این که اجرای الگوی کشت ابزار می خواهد، گفت: یکی از این ابزارها قیمت بوده که تا الان در اختیار وزارت جهاد کشاورزی نبوده و مجلس کمک کرد شورای قیمت‌گذاری را به همین منظور در وزارت جهاد کشاورزی ایجاد کردیم تا قیمت توسط وزارت جهاد کشاورزی تعیین شود و این قیمت باید قبل از آغاز کشت اعلام شود، به همین منظور در جلسه امروز قیمت گندم برای سال زراعی جدید ۷ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شد.
این اعلام از سوی وزیر جهاد کشاورزی در حالی است که پس از آن یزدان سیف مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران درگفت و گوی زنده با خبر 13 شبکه خبر در خصوص قیمت خرید تضمینی گندم گفت: این موضع در شورای قیمت گذاری در دست بررسی است و در اولین فرصت راجع به آن تصمیم گیری شده و ابلاغ می شود. تا این لحظه چیزی ابلاغ نشده و در حال طی فرایند است.
وی در پاسخ به تاکید مجری مبنی بر اینکه از قول وزیر جهاد کشاورزی خبری شنیده شده است که در یک جلسه ای رقم 7500 تومان برای خرید تضمینی گندم نهایی شده است گفت: این نقل قول ها گمانه زنی هایی است که افراد دارند. حتما پس از طی مراحل قانونی از طریق رسانه ها به مردم اطلاع داده می شود.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
زرفروکتوز1
mihan2
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
haraz1
taknan2
فشذهشف2
goncheh-98
لاکیدووو
پگاه-خامه
nazgol-98
شیرین عسل1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آب معدنی واتا
tejarat talaie
ارسال پیامک
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی مسرور
گروه صنعتی پارس استا
گروه صنایع  غذایی نان آوران
kandoj
تیتر20
آرد سازی پوسان
zar
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
vioni
ardineh
گروه صنعتی نان سحر
حلبچی
صنایع غذایی ب آ
صنایع غذایی سحر همدان
صنایع غذایی دلوسه
آیدین