سه شنبه 1 اسفند ماه 1396  -  Tuesday, February 20, 2018
eco 1مه کامه
دیگه چه خبر
0
سه شنبه 11 مهر ماه 1396 ساعت 7:54

تغییر ترکیب کمیسیون‌های هیات دولت

بر اساس آخرین تغییرات انجام شده در ترکیب کمیسیون‌های هیات دولت، معاون علمی و فناوری رییس جمهور به عضویت کمیسیون اقتصاد در آمد.
بر اساس آیین نامه داخلی هیات دولت مصوب هشتم آذرماه سال 1368 کمیسیون‌های دائمی هیئت دولت شامل هفت کمیسیون اقتصاد، امور اجتماعی و دولت الکترونیک، فرهنگی، امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست، لوایح، سیاسی و دفاعی و علمی، تحقیقاتی و فناوری است که در تاریخ دوم مهرماه سال 1396 تغییراتی در ترکیب اعضای برخی از این کمیسیون‌ها صورت گرفت.
بر این اساس کمیسیون اقتصاد هیات دولت متشکل از وزیران امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیرو، معاون برنامه‌ریز ی و نظارت راهبردی رییس جمهور، معاون اجرایی رییس جمهور، رییس کل بانک مرکز ی جمهور ی اسلامی ایران، رییس سازمان اداری و استخدامی کشور، معاون اقتصادی رییس جمهور و معاون علمی و فناوری رییس جمهور خواهد بود.
همچنین دستیار رییس جمهور در امور حقوق شهروندی به عنوان عضو جدید کمیسیون‌ امور اجتماعی و دولت الکترونیک، کمیسیون فرهنگی، کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست، کمیسیون لوایح و کمیسیون سیاسی و دفاعی منصوب شده است.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
zarforoktoz
haraz1
farda2
روغن نازگل
shirinasal3
تلگرام فودپرس
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آب معدنی واتا
گروه صنعتی نان سحر
تک ماکارون
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
اقتصاد سبز
جوان
vioni
صنایع غذایی سحر همدان
صنایع غذایی مسرور
رستوران حاج محسن1
ارسال پیامک
آیدین
تیتر20
صنایع غذایی دلوسه
آرد سازی پوسان
زر ماکارون
گروه صنعتی پارس استا
BA
گروه صنایع  غذایی نان آوران
فودیار
www.addlikebutton.net