سه شنبه 17 تير ماه 1399  -  Tuesday, July 7, 2020
eco 1pegah
اخبار برگزیده
0
یک شنبه 29 دى ماه 1398 ساعت 18:44

فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی در اطلاعیه ای هجمه به صنایع غذایی را محکوم کرد+ متن کامل

مواد غذایی> اقصاد غذا - فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی و کشاورزی ایران در اطلاعیه ای هجمه به صنایع غذایی را محکوم کرد. 

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا »فود پرس»، در متن اطلاعیه فدرسیون تشکلهای صنایع غذایی که به امضای محسن نقاشی دبیر این فدراسیون منتشر شده آمده ست:

  بسم الله الرحمن الرحیم 
فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران بیانات مخدوش کننده اذهان عمومی را که  توسط افراد غیر کارشناس در مورد افلاتو کسین در  لبنیات مطرح شده است را به شدت محکوم می نماید و این هجمه ها یی که علیه تولید آنهم صنایع غذایی ایران که در این چند دهه پرچم  افتخار را برافراشته است ودر زمانی که برندهای  صنایع لبنی کشور به به کشورهای اروپایی صادرات دارند و در کشورهای همسایه تحت لیسانس برند ایرانی تولید می کنند این چه بازی و چه خصمی است که به را ه انداخته اند در چند هفته پیش حمله به صنایع شیرینی و شکلات کشور وارد کردند که باعث کاهش 30 درصدی فروش کارخانجات گردید یک روز صنایع گوشتی را هدف قرار می دهند که باعث تعطیلی  تعداد زیادی از کارخانجات بوده است  یک روز روغن پالم ........ این چه حکایت شومی ست که در سال رونق تولید براه انداخته شده است.  وظیفه سازمانهای نظارتی است که اگر واقعا سخنان این افراد صحیح است که با کارخانه ها  برخورد قانونی نماید که سلامتی مردم اینگونه به خطر نباشد.
اگر کذب است که یقینا کذب است با این افراد هر روز مردم را در بلاتکلیفی قرار می دهند  برخورد قانونی نماید و افرادی که باعث تشویش اذهان می شوند به قوه قضاییه معرفی نمایند.
    
  صدا و سیما با تلاشی که  به دستور مقام معظم رهبری در جهت حمایت از رونق تولید داشته است و تا آنجایی که حتی  یک شبکه بنام ایران کالا به صورت رایگان در جهت منافع و رونق تولید ایجاد نموده است چرا در یک برنامه زنده باید اجازه دهد که  شاهد اینچنین موارد غیر منطقی و غیر کارشناسی  باشیم .
فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران از اقای دکتر علی عسکری ریاست صدا وسیما و  اقای دکتر زابلی زاده رییس  کارگروه رونق تولید صدا وسیما تقاضا دارد که برنامه ای اختصاص دهند که کارشناسان زحمتکش و عالم   ذی ربط و ارگانهای نظارتی  این بحث را در برنامه تلویزیونی به صورت کارشناسی مناظره نمایند. 

محسن نقاشی
دبیر فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
pegah3
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
haraz1
goncheh1
شیرین عسل1
زرفروکتوز1
sobhan
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
گروه صنعتی پارس استا
رستوران حاج محسن1
آب معدنی واتا
گروه صنعتی نان سحر
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی مسرور
ارسال پیامک
گروه صنایع  غذایی نان آوران
زر ماکارون
تیتر20
صنایع غذایی ب آ
صنایع غذایی دلوسه
تک ماکارون
صنایع غذایی سحر همدان
vioni
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آیدین
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران