پنج شنبه 25 شهريور ماه 1400  -  Thursday, September 16, 2021
peminaچاپ و بسته بندی2pegah
اخبار برگزیده
0
شنبه 26 تير ماه 1400 ساعت 11:54

شرکت بازرگانی دولتی به وزارت جهاد کشاورزی باز می‌گردد

کشاورزی> با توجه به اتمام مهلت 2 ساله مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی برای انتزاع وظایف و اختیارات حوزه تنظیم بازار از وزارت  جهادکشاورزی به وزارت صنعت، معدن و تجارت در 22 تیر ماه سال جاری،  این وظایف دوباره به وزارتخانه مطبوع خود بر می گردد.

بر این اساس سید جواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با ارسال نامه ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت  خواستار همکاری لازم برای واگذاری این وظایف به وزارتخاته مطبوع خود شد.

همانگونه که مستحضرید روز سه شنبه مورخ 1400/4/22 مهلت دو ساله انتزاع وظایف و اختیارات حوزه ستاد تنظیم بازار وزارت جهاد کشاورزی که بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا در سال 1398 از وزارت جهاد کشاورزی به وزارت صنعت، معدن و تجارت منتقل گردیده بود به اتمام خواهد رسید و کلیه اختیارات حوزه بازرگانی و تنظیم بازار به موجب قانون تمرکز وظایف و اختیارات مربوط به بخش کشاورزی در وزارت جهاد کشاورزی مصوب 1391/11/24 مجددا به وزارت جهاد کشاورزی باز خواهد گشت.

لذا مقتضی است پیرو نشست مشترک این کمیسیون که با حضور جنابعالی و وزیر محترم جهاد کشاورزی در محل این کمیسیون برگزار شد مساعدت و همکاری لازم جهت واگذاری کامل اختیارات و وظایف حوزه بازرگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت از جمله واگذاری کامل شرکت بازرگانی دولتی ایران به وزارت جهاد کشاورزی صورت پذیرد تا بدین طریق گامی موثر در اجرایی شدن همه جانبه قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی برداشته شود.

منبع:تسنیم

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
شیرین عسل1
taknan2
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
پگاه-خامه
goncheh-98
haraz1
فشذهشف2
mihan2
زرفروکتوز1
لاکیدووو
nazgol-98
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
حلبچی
آب معدنی واتا
tejarat talaie
رستوران حاج محسن1
ardineh
تیتر20
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی مسرور
صنایع غذایی ب آ
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنعتی نان سحر
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
zar
صنایع غذایی سحر همدان
آیدین
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
ارسال پیامک
گروه صنایع  غذایی نان آوران
vioni