چهار شنبه 20 آذر ماه 1398  -  Wednesday, December 11, 2019
eco 1pegah
اخبار
0
دو شنبه 29 ارديبهشت ماه 1393 ساعت 10:16

خرید تضمینی گندم به یک میلیون و 300 هزار تن رسید

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خرید گندم از کشاورزان افزایش 80 درصدی داشته و از 20 فروردین امسال تا کنون به یک میلیون و 300 هزار تن رسیده‌ است.

عباس قبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان این‌که مشکلی در زمینه‌ی تامین کالاهای اساسی در کشور وجود ندارد، اظهار کرد: در حال حاضرحدود 1200 میلیارد تومان بابت خرید تضمینی گندم به کشاورزان پرداخت شده‌ است.

وی با بیان این‌که از سال گذشته تا کنون حدود 700 هزار تن گندم خریداری و حدود 580 میلیارد تومان به حساب کشاورزان واریز شده‌ است، گفت: در سال جاری 80 درصد افزایش خرید داشته‌ایم و پرداخت به کشاورزان نیز بیش از 100درصد افزایش یافته‌ است.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی بیان کرد: در سال جاری کلیه‌ بهای گندم های خریداری شده در اسرع وقت و ظرف حداکثر48 ساعت پس از تحویل محموله‌های گندم به حساب کشاورزان واریز می‌شود.

وی با بیان این‌که در حال حاضر حدود 900هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده‌ است، گفت: به لحاظ ذخیره‌سازی کالاهای اساسی در شرایطی هستیم که اگر نیاز باشد به راحتی ذخایر را آزاد می‌کنیم ولی درحال حاضر نیازی به این‌کار نیست.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
پگاه
haraz1
ghoncheh
شیرین عسل1
nazgol
زرفروکتوز1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
کشاورزی
ارسال پیامک
گروه صنعتی نان سحر
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی ب آ
آرد سازی پوسان
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی سحر همدان
vioni
آیدین
گروه صنعتی پارس استا
آب معدنی واتا
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی دلوسه
تک ماکارون
تیتر20
گروه صنایع  غذایی نان آوران
زر ماکارون
صنایع غذایی مسرور