دو شنبه 23 تير ماه 1399  -  Monday, July 13, 2020
pegaheco 1
اخبار
0
دو شنبه 29 ارديبهشت ماه 1393 ساعت 10:16

خرید تضمینی گندم به یک میلیون و 300 هزار تن رسید

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خرید گندم از کشاورزان افزایش 80 درصدی داشته و از 20 فروردین امسال تا کنون به یک میلیون و 300 هزار تن رسیده‌ است.

عباس قبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان این‌که مشکلی در زمینه‌ی تامین کالاهای اساسی در کشور وجود ندارد، اظهار کرد: در حال حاضرحدود 1200 میلیارد تومان بابت خرید تضمینی گندم به کشاورزان پرداخت شده‌ است.

وی با بیان این‌که از سال گذشته تا کنون حدود 700 هزار تن گندم خریداری و حدود 580 میلیارد تومان به حساب کشاورزان واریز شده‌ است، گفت: در سال جاری 80 درصد افزایش خرید داشته‌ایم و پرداخت به کشاورزان نیز بیش از 100درصد افزایش یافته‌ است.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی بیان کرد: در سال جاری کلیه‌ بهای گندم های خریداری شده در اسرع وقت و ظرف حداکثر48 ساعت پس از تحویل محموله‌های گندم به حساب کشاورزان واریز می‌شود.

وی با بیان این‌که در حال حاضر حدود 900هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده‌ است، گفت: به لحاظ ذخیره‌سازی کالاهای اساسی در شرایطی هستیم که اگر نیاز باشد به راحتی ذخایر را آزاد می‌کنیم ولی درحال حاضر نیازی به این‌کار نیست.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
nazgol
goncheh1
شیرین عسل1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
sobhan
haraz1
زرفروکتوز1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
گروه صنایع  غذایی نان آوران
زر ماکارون
صنایع غذایی ب آ
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی دلوسه
آیدین
صنایع غذایی مسرور
گروه صنعتی پارس استا
آب معدنی واتا
آرد سازی پوسان
تک ماکارون
گروه صنعتی نان سحر
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
ارسال پیامک
تیتر20
صنایع غذایی سحر همدان
vioni