دو شنبه 7 بهمن ماه 1398  -  Monday, January 27, 2020
pegaheco 1
اخبار
0
یک شنبه 15 تير ماه 1393 ساعت 11:12

دلایل ورود گوشت‌های یخ‌زده برزیلی به بازار کشور

رییس انجمن صنفی گاوداران با اشاره به دلایل واردات گوشت‌های برزیلی به کشور، گفت: به دلیل اختلاف قیمت بالایی که میان گوشت‌های وارداتی و تولیدات داخلی وجود دارد، تمایل بیشتر به سمت واردات گوشت قرمز است.

احمد مقدسی در گفت‌وگو با خبرنگار تراز اظهار داشت: هم‌اکنون در بازاری به‌سر می‌بریم که از گوشت قرمز اشباع شده و تقاضا برای تولیدات بیشتر نداریم؛ این در حالی است که خبرها حاکی از آن است که قرار از برزیل گوشت وارد شود.

وی با اشاره به مشکلات دامداری‌ها در فروش گوشت قرمز و دام زنده، تصریح کرد: دامداران در حال حاضر با انباشته شدن گوشت و دام زنده مواجه هستند.
رییس انجمن صنفی گاوداران تصریح کرد: این اتفاقی که هم‌اکنون در بازار می‌افتد، به دلیل اختلاف قیمتی است که گوشت‌های وارداتی با گوشت‌های تولید داخلی دارد و عامل این موضوع، افزایش هزینه خوراک دام است.
مقدسی متذکر شد: خوراک دام‌ها در کشور ما از طریق واردات تامین می‌شود؛ این در حالی است که در کشور برزیل به راحتی خوراک دام را تولید می‌کنند.
وی با اشاره به این‌که گوشت‌های یخ‌زده برزیلی هم‌اکنون در کشورمان با قیمت ۱۸ هزار تومان در هر کیلوگرم به فروش می‌رود، عنوان کرد: در حالی این گوشت‌های وارداتی در بازار با این قیمت به فروش می‌رود که قیمت گوشت گاو بدون استخوان در بازار ۳۲ هزار تومان است.
رییس انجمن صنفی گاوداران با اشاره به سودجویی دلالان در بازار، ادامه داد: به دلیل اختلاف قیمت بالایی که میان گوشت‌های وارداتی و تولیدات داخلی وجود دارد، تمایل بیشتر به سمت واردات گوشت قرمز است؛ این در حالی است که ما دارای توان و ذخایر زیادی در دامداری‌ها هستیم.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
زرفروکتوز1
پگاه
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
sobhan
haraz1
ghoncheh
شیرین عسل1
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
رستوران حاج محسن1
آیدین
آب معدنی واتا
vioni
تک ماکارون
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی مسرور
گروه صنعتی پارس استا
ارسال پیامک
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی ب آ
تیتر20
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی دلوسه
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
زر ماکارون