یک شنبه 30 تير ماه 1398  -  Sunday, July 21, 2019
pegaheco 1
سوپرمارکت
0
شنبه 6 ارديبهشت ماه 1393 ساعت 9:42

حضور محصولات "ادور" در فروشگاه های ایران رسما به ثبت رسید

مریم شعبان زاد- کمپانی برجسته  "اینترنشنال فود استافس کو" (International Food Stuffs co) که به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکننده های مواد غذایی در منطقه خاورمیانه شناخته شده است، در تازه ترین اقدام خود به ثبت یکی از نام های تجاری اش با نام "ادور" (Adore) رسما در ایران اقدام کرد.

این کمپانی در سال  1975 میلادی در امارات متحده عربی با هدف راه اندازی کسب و کار مواد غذایی، توزیع و بسته بندی محصولات کشاورزی تاسیس شد و توانست در سه دهه گذشته نام های تجاری بسیاری را به  ثبت برساند و به سرعت رشد کند تا آنجایی که به توسعه کسب و کار تجاری خود در دیگر کشورها مانند پاکستان، مالزی، تونس، آفریقای جنوبی، ترکیه، اندونزی، چین و استرالیا نیز اقدام کرد.
از جمله محصولاتی که توسط ادور عرضه می شود، می توان از انواع شیرینی جات، شکلات، کیک پاستا، انواع نودل و ورمیشل نام برد. همچنین، خمیرمایه، انواع سس، دسرهای یخی، نان شیرینی، بیسکویت، عسل، شیره قند و ادویه جات از دیگر محصولاتی است که توسط این کمپانی تولید می شود.
شایان ذکر است که ادور هم اکنون در ایران رسما به ثبت رسیده است و به زودی شاهد حضور محصولات آن در فروشگاه های ایران خواهیم بود.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
زرفروکتوز1
ghoncheh
شیرین عسل1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
روغن نازگل
haraz1
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
آیدین
تک ماکارون
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنعتی نان سحر
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
زر ماکارون
صنایع غذایی سحر همدان
تیتر20
آب معدنی واتا
صنایع غذایی ب آ
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
ارسال پیامک
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی مسرور
گروه صنعتی پارس استا
آرد سازی پوسان
رستوران حاج محسن1
vioni