چهار شنبه 9 مهر ماه 1399  -  Wednesday, September 30, 2020
pegaheco 1
سوپرمارکت
0
دو شنبه 15 ارديبهشت ماه 1393 ساعت 13:39

یکی از پیشتازان صنعت چای با برند هیونلی به ایران می آید

مریم شعبان زاد- "گروه ایمپریال تییز" (Imperial Teas Group)  که توسط یک گروه کوچک اما متمرکز در سال 1994 میلادی تاسیس شد، در پی توسعه محصولات خود، به ثبت نام تجاری "هیونلی" (Heavenly) در ایران اقدام کرد تا نبض بازار ایران را نیز در دست بگیرد.


این کمپانی از زمان راه اندازی خط تولید محصولات خود رشد قابل ملاحظه ای را در بازار رقابتی صنعت چای داشته است تا جایی که به عنوان یکی از پیشتازان صنعت چای شناخته شده است و در حال حاضر محصولات خود را به بیش از 60 کشور دنیا صادر می کند.
استانداردهای دقیق کیفیت، تحویل به موقع، قیمت رقابتی و رضایت کامل مشتری از جمله ویژگی هایی است که توانسته است این نام تجاری را نسبت به نام های تجاری مشابه دیگر متمایز کند.
از جمله محصولاتی که توسط این کمپانی ارائه می شود می توان از چای، قهوه، کاکائو، شکر، نشاسته نخل خرما، نشاسته کاسار یا مانیوک نام برد. همچنین، گرد مخصوص شیرینی پزی یا پخت نان، خردل، نمک و انواع چاشنی از دیگر محصولاتی است که عرضه می شود.
گفتنی است چای سیاه، چای سبز و انواع چای های طعم دار از محصولاتی است که منحصرا با نام تجاری "هیونلی"  توسط این کمپانی وارد بازار خواهد شد و به زودی شاهد حضور آن در فروشگاه های ایرانی نیز خواهیم بود. لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
sobhan
haraz1
زرفروکتوز1
pegah4
nazgol
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
شیرین عسل1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
رستوران حاج محسن1
آرد سازی پوسان
آیدین
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی ب آ
vioni
صنایع غذایی دلوسه
تیتر20
تک ماکارون
گروه صنایع  غذایی نان آوران
ارسال پیامک
صنایع غذایی سحر همدان
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی مسرور
آب معدنی واتا
گروه صنعتی پارس استا
زر ماکارون
گروه صنعتی نان سحر