سه شنبه 8 بهمن ماه 1398  -  Tuesday, January 28, 2020
eco 1pegah
سوپرمارکت
0
دو شنبه 15 ارديبهشت ماه 1393 ساعت 13:39

یکی از پیشتازان صنعت چای با برند هیونلی به ایران می آید

مریم شعبان زاد- "گروه ایمپریال تییز" (Imperial Teas Group)  که توسط یک گروه کوچک اما متمرکز در سال 1994 میلادی تاسیس شد، در پی توسعه محصولات خود، به ثبت نام تجاری "هیونلی" (Heavenly) در ایران اقدام کرد تا نبض بازار ایران را نیز در دست بگیرد.


این کمپانی از زمان راه اندازی خط تولید محصولات خود رشد قابل ملاحظه ای را در بازار رقابتی صنعت چای داشته است تا جایی که به عنوان یکی از پیشتازان صنعت چای شناخته شده است و در حال حاضر محصولات خود را به بیش از 60 کشور دنیا صادر می کند.
استانداردهای دقیق کیفیت، تحویل به موقع، قیمت رقابتی و رضایت کامل مشتری از جمله ویژگی هایی است که توانسته است این نام تجاری را نسبت به نام های تجاری مشابه دیگر متمایز کند.
از جمله محصولاتی که توسط این کمپانی ارائه می شود می توان از چای، قهوه، کاکائو، شکر، نشاسته نخل خرما، نشاسته کاسار یا مانیوک نام برد. همچنین، گرد مخصوص شیرینی پزی یا پخت نان، خردل، نمک و انواع چاشنی از دیگر محصولاتی است که عرضه می شود.
گفتنی است چای سیاه، چای سبز و انواع چای های طعم دار از محصولاتی است که منحصرا با نام تجاری "هیونلی"  توسط این کمپانی وارد بازار خواهد شد و به زودی شاهد حضور آن در فروشگاه های ایرانی نیز خواهیم بود. لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
nazgol
haraz1
شیرین عسل1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
زرفروکتوز1
ghoncheh
sobhan
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
تیتر20
رستوران حاج محسن1
vioni
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی مسرور
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
ارسال پیامک
صنایع غذایی ب آ
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنایع  غذایی نان آوران
آب معدنی واتا
گروه صنعتی پارس استا
آیدین
زر ماکارون
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی نان سحر
تک ماکارون