سه شنبه 27 مهر ماه 1400  -  Tuesday, October 19, 2021
چاپ و بسته بندی2peminapegah
اخبار برگزیده
0
یک شنبه 10 مرداد ماه 1400 ساعت 12:21

بازگشایی «روغن نباتی ناب» وآغاز به کار ۵۰کارگر

صنایع غذیی> واحد «روغن نباتی ناب» که به علت کمبود مواد اولیه تولید از سال ۹۷ به حالت تعطیل درآمده بود، با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی مجددا شروع به تولید کرد.

 تعطیلی کارخانه روغن نباتی ناب که در زمینه تولید انواع روغن خوراکی در اردبیل فعالیت دارد، به بیکاری شمار زیادی کارگر منجر شده بود.

یکی از کارگران «روغن نباتی ناب» با اشاره به مقاومت کارگران در پذیرش تعطیلی کارخانه، گفت: کارگران پیگیری‌های زیادی را در خصوص بازگشت بکار خود و ادامه فعالیت کارخانه انجام دادند که در نهایت این واحد که متشکل ازچند فاز است، همزمان با عید غدیر فعالیت روغن مایع  خود را با ۵۰ کارگراز سر گرفت.

این کارگر با بیان اینکه با راه اندازی فاز دوم این کارخانه با تولید روغن‌های جامد ظرفیت اشتغال این کارخانه به بیش از ۲۰۰ نفر می‌‌رسد، افزود: این مجموعه می‌تواند ماهانه با تولید ۶هزارتن روغن خوراکی علاوه بر تامین نیاز استان مابقی محصولات خود را به سایر استانها انتقال بدهد.

او در ادامه درباره نحوه بازگشایی این کارخانه توضیح داد: واحد روغن نباتی ناب در حالی فعالیت خود را با مشارکت سرمایه‌گذاری بخش خصوص از سر گرفته است که قرار شده در کنار تولید روغن‌های خوراکی واحد تولید حلب روغن نیز راه‌اندازی شود.

این کارگر گفت: آنچه باعث نگرانی ما کارگران شاغل در این کارخانه شده است حمایت نشدن این واحد تولیدی ازسوی مسئولان استانی و شهرستانی است.

به گفته وی، اگرروند بی‌توجهی مسئولان به ویژه بانک‌ها از این واحد تولیدکننده انواع روغن ادامه پیدا کند این نگرانی وجود دارد که دوباره این کارخانه با همه تجهیزات و سرمایه‌اش از تولید بازبماند.

این کارگر در پایان افزود: در شرایط بحرانی حاضر که تعداد زیادی از کارگران بیکار و بسیاری از جوانان جویای کار هستند، ادامه فعالیت تولیدی این واحد می‌تواند زمینه اشتغال بخشی از نیروی کار شهر اردبیل را فراهم کند.

منبع:ایلنا
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
taknan2
فشذهشف2
goncheh-98
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
لاکیدووو
شیرین عسل1
زرفروکتوز1
mihan2
haraz1
nazgol-98
پگاه-خامه
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
صنایع غذایی ب آ
رستوران حاج محسن1
حلبچی
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی دلوسه
vioni
تیتر20
zar
گروه صنعتی نان سحر
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
kandoj
صنایع غذایی مسرور
صنایع غذایی سحر همدان
آب معدنی واتا
گروه صنعتی پارس استا
tejarat talaie
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
ardineh
ارسال پیامک
گروه صنایع  غذایی نان آوران
آیدین