دو شنبه 23 فروردين ماه 1400  -  Monday, April 12, 2021
pegaheco 1pemina
اخبار برگزیده
0
سه شنبه 20 آبان ماه 1399 ساعت 11:16

شاخص قیمت تولیدکننده زراعت، باغداری و دامداری سنتی اعلام شد

کشاورزی> شاخص "زراعت و باغداری" در فصل تابستان سال ١٣٩٩ برابر با ٦٤٩,٨ است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ٣٥.٧ درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز معادل ١٣.٢ درصد افزایش می‌باشد.

شاخص قیمت تولید کننده زراعت، باغداری و دامداری سنتی (برمبنای ١٠٠=١٣٩٠) در فصل تابستان سال ١٣٩٩ برابر با ٦٣٠,٦ بوده است که نسبت به فصل مشابه سال قبل (تورم نقطه به نقطه) ٢٣.١ درصد افزایش یافته است. شاخص چهار فصل منتهی به فصل جاری نیز نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) ١١.٠ درصد افزایش یافته است.

شاخص زراعت و باغداری

شاخص "زراعت و باغداری" در فصل تابستان سال ١٣٩٩ برابر با ٦٤٩,٨ است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ٣٥.٧  درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز معادل ١٣.٢ درصد افزایش می باشد.
شاخص گروه "غلات" در فصل تابستان سال ١٣٩٩ برابر با ٥٥٤,٤ است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ٣٧.١ درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با ٢٠.٥ درصد افزایش می باشد.
شاخص گروه "میوه ها و میوه های آجیلی" در فصل تابستان سال ١٣٩٩ برابر با ٦٨٠,٣  است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ٤٧.٩ درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با ١٢.٠ درصد افزایش می‌باشد.
شاخص گروه "سبزیجات" در فصل تابستان سال ١٣٩٩ برابر با ٦٧٩,٩ است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ٣.٨ درصد کاهش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با ٣.٦  درصد کاهش می باشد.
شاخص گروه "مواد خام طبقه بندی نشده" در فصل تابستان سال ١٣٩٩ برابر با ٦٧٥,٦ است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ٥٥.٥ درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با ٣٣.٨ درصد افزایش می‌باشد.

شاخص دامداری سنتی

شاخص "دامداری سنتی" در فصل تابستان سال ١٣٩٩ برابر با ٥٨٩,٣ است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ١.٠ درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با ٦.٨ درصد افزایش می باشد.
شاخص گروه "پرورش بز و بزغاله " در فصل تابستان سال ١٣٩٩ برابر با ٦٣٢,٠  است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ٠.١ درصد کاهش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با ٦.٨ درصد افزایش می باشد.
شاخص گروه "پرورش گاو و گوساله سنتی" در فصل تابستان سال ١٣٩٩ برابر با ٥٨١,٩ است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ٩.٤ درصد کاهش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با ١.٣ درصدکاهش می‌باشد.
شاخص گروه "گوسفند و بره" در فصل تابستان سال ١٣٩٩ برابر با ٦٣٠,٨  است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ٤.٠ درصد کاهش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با ٢.٤ درصد افزایش می باشد.
شاخص گروه "سایر محصولات حیوانی" در فصل تابستان سال ١٣٩٩ برابر با ٥٤٥,٩ است که نسبت به فصل مشابه سال قبل ٢٨.٠ درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با ٢٥.٩ درصد افزایش می‌باشد.

منبع:ایلنا
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
لاکیدووو
tabiat
زرفروکتوز1
pegah2
goncheh1
شیرین عسل1
mihan
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
shirinvatan
haraz1
nazgol
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
گروه صنعتی پارس استا
حلبچی
زر ماکارون
رستوران حاج محسن1
تک ماکارون
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
ارسال پیامک
آیدین
آب معدنی واتا
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی دلوسه
vioni
صنایع غذایی ب آ
tejarat talaie
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی مسرور
تیتر20
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی نان سحر