سه شنبه 4 آبان ماه 1400  -  Tuesday, October 26, 2021
pegahpeminaچاپ و بسته بندی2
اخبار برگزیده
0
سه شنبه 5 مرداد ماه 1400 ساعت 12:17

بزرگ‌ترین محموله ‌مرغ وارداتی از بندر شهید رجایی ترخیص شد/ ارسال ۱۰۰۰ تن مرغ به مناطق مختلف کشور

مواد غذایی> رئیس‌کل دادگستری هرمزگان از آغاز روند بارگیری و ارسال محموله ۱۰۰۰تنی مرغ وارداتی از بندر شهید رجایی بندرعباس کمتر از ۲۴ ساعت پس از صدور دستور قضایی به سراسر کشور خبر داد.

 علی صالحی رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی صدور دستور قضایی برای ترخیص فوری محموله 1000تنی مرغ وارداتی موجود در بندر شهید رجایی بندرعباس، روند بارگیری و ارسال این محموله بزرگ به سراسر کشور آغاز شده است.

وی گفت: بنا به دستور ریاست محترم قوه قضاییه مبنی بر لزوم نظارت دستگاه قضایی بر بازار و کنترل قیمت‌ها ما این نظارت را انجام دادیم.

صالحی افزود: در همین راستا و به‌منظور پیگیری حقوق عامه، پس از صدور دستور قضایی، 1000 تن مرغ وارداتی موجود در بندر شهید رجایی بندرعباس، هم‌اکنون به‌وسیله تریلرها و کامیون‌های سنگین و نیمه‌سنگین در حال بارگیری و ارسال به مناطق مختلف کشور است.

رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان با قدردانی از همه کسانی که در این رابطه با مسئولان قضایی همکاری لازم را داشته‌اند خاطرنشان کرد: خوشبختانه با ورود بموقع دستگاه قضایی به موضوع و در نتیجه همکاری خوب دستگاه‌های اجرایی و صاحبان کالا و البته با اطلاع‌رسانی بموقع موضوع از طریق رسانه‌ها هم‌اکنون در کمتر از 24 ساعت پس از صدور این دستور کار انجام شد.

وی تصریح کرد: با بارگیری و ارسال این محموله بزرگ مرغ به مناطق مختلف کشور، ضمن جلوگیری از تحمیل هزینه‌های بیشتر ناشی از تأخیر در ترخیص این کالای اساسی به بیت‌المال، گام مهمی به‌منظور تأمین نیاز بازار برداشته شد.

منبع:تسنیم
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
پگاه-خامه
شیرین عسل1
taknan2
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
فشذهشف2
زرفروکتوز1
goncheh-98
nazgol-98
haraz1
mihan2
لاکیدووو
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
tejarat talaie
صنایع غذایی دلوسه
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی پارس استا
آب معدنی واتا
ardineh
گروه صنعتی نان سحر
ارسال پیامک
آرد سازی پوسان
zar
صنایع غذایی مسرور
حلبچی
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
vioni
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی ب آ
آیدین
kandoj
تیتر20