دو شنبه 6 بهمن ماه 1399  -  Monday, January 25, 2021
pegahبانک کشاورزیpemina
اخبار برگزیده
1
سه شنبه 28 مرداد ماه 1399 ساعت 11:33

تصمیم جدیدی درباره قیمت نان گرفته نشده است

مواد غذایی> معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، گفت: تصمیم جدید کشوری درباره قیمت آرد و نان گرفته نشده است.

به گزارش صدا و سیما، سید داوود موسوی با بیان اینکه تصمیم جدید کشوری درباره قیمت آرد و نان گرفته نشده است، گفت: کارگروه ملی گندم، آرد و نان ستاد تنظیم بازار، مرداد سال گذشته یک اختیار کلی به استان‌ها درباره افزایش قیمت نان بر اساس افزایش قیمت مؤلفه‌های زیرمجموعه نان اعطا کرد که همان موقع بعضی از استان‌ها به این افزایش قیمت اقدام کردند.

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، اضافه کرد: برخی استان‌ها این افزایش را اعمال نکردند و بعد از تصمیم دولت در مدیریت مصرف سوخت در آبان ۹۸، با ابلاغ دبیر وقت ستاد تنظیم بازار، از افزایش قیمت در بقیه استان‌ها جلوگیری شد.

موسوی گفت: به صورت موردی، استانداران به عنوان رئیس تنظیم بازار استان و بر اساس شرایط استان خود با استفاده از همان اختیار مرداد سال گذشته به افزایش قیمت نان بر اساس تعرفه اعلامی کارگروه ملی گندم، آرد و نان اقدام می‌کنند.

افزایش ۳۵ درصدی قیمت نان در کرمانشاه

وی افزود: در استان کرمانشاه که آخرین تغییرات قیمت نان در آن به آبان ۹۷ برمی گردد و در سال گذشته هم تغییر قیمتی نداشت بر اساس مصوبه تنظیم بازار استان خود افزایش ۳۵ درصدی قیمت نان را امسال اعمال کرده است.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
tabiat
شیرین عسل1
shirinvatan
haraz1
pegah2
زرفروکتوز1
goncheh1
لاکیدووو
mihan
sobhan
nazgol
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
رستوران حاج محسن1
ارسال پیامک
آیدین
صنایع غذایی ب آ
تک ماکارون
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آرد سازی پوسان
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
تیتر20
صنایع غذایی مسرور
گروه صنعتی نان سحر
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی سحر همدان
صنایع غذایی دلوسه
آب معدنی واتا
vioni
زر ماکارون