پنج شنبه 6 آذر ماه 1399  -  Thursday, November 26, 2020
pegahبانک کشاورزیeco 1
اخبار برگزیده
1
سه شنبه 20 اسفند ماه 1398 ساعت 9:22

رییس تعزیرات حکومتی ساوجبلاغ در بازدید از کارخانه زر ماکارون:

امکان کمبود وزن در بسته های ماکارونی وجود ندارد/ انتشار چنین فیلم هایی صرفا ضربه به تولید ملی است+ فیلم

رییس تعزیرات حکومتی شهرستان ساوجبلاغ استان البرز با اشاره  به پخش فیلمی در فضای مجازی گفت: بررسی ها نشان می دهد که صنعت ماکارونی کم فروشی ندارد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دست به دست شدن فیلمی در فضای مجازی که  در آن یک خانم به اصطلاح خانه‌دار، سعی دارد به مخاطب بگوید صنایع ماکارونی کشور در بسته بندی کم فروشی می‌کند و به گونه ای حرف از شبکه های تلویزیونی  خارجی از جمله «من و تو» را مطرح می کند تا از طریق  به این چالش بیشتر دامن بزند.

دست کاری در ۲ بسته ماکارونی یکی تولید ماه های گذشته و یکی تاریخ جدید با هدف ایجاد چالش برای تولید داخل ما را بر آن داشت تا همراه با رییس تعزیرات و بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساوجبلاغ  به قلب تولید پاستای کشور برویم.

محسن راستین رییس اداره تعزیرات حکومتی ساوجبلاغ در بازدید از بزرگترین واحد صنعتی ماکارونی کشور در شهرستان ساوجبلاغ گفت:  ماکارونی محصولی با دانش خاص بوده که از تولید تا بسته بندی بدون دخالت دست انجام می‌شود و  محال است در توزیع آن اشتباهی صورت گیرد،  طرح  چنین مسائلی در فضای مجازی به دور از حقیقت است.

وی  افزود: با توجه به ظرفیت بالای تولید ماکارونی در البرز قرار گرفتن این محصول به عنوان پرمصرف ترین خوراک خانواده‌ها بعد از نان نباید به چالش در فضای مجازی تبدیل شود. به طور قطع  افرادی که مبادرت به این کار کردند قصدشان ایجاد ضربه به صنعت ماکارونی است و ما این قول و اعتماد را به مردم می‌دهیم که با بازرسان  مدام سرکشی و بازدیدهای خود را انجام می‌دهیم تا هیچ مشکلی در روند تولید پیش نیاید.

عضو هیات مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر از تلاش این شرکت برای ایجاد اعتماد عمومی سخن گفت. 
مهدی امینی افزود: نهایت سعی و تلاش ما برای اعتلای کشور است و ما هرگز از اعتماد به وجود آمده در بین مردم سوء استفاده نکرده و کم فروشی نخواهیم کرد.
وی افزود: تمام محصولات این شرکت توسط  ماشین آلات روز دنیا تولید و بسته بندی می‌شود و اگر بسته‌های تولیدی در وزن و نوع بسته بندی مشکل داشته باشد بدون دخالت دست از گردونه سیستم خارج می‌شود.
عضو هیات مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر افزود: ما با وجود شرایط سخت تحریم با تمام تلاش سعی داریم به تعهد خودمان بدون هیچ کاستی عمل نماییم و همچنان سفارش‌های زیادی برای آن سوی مرزها داریم و صادرات این مجموعه متوقف نشده است.

استان البرز با برخورداری از صنایع بزرگ تولید ماکارونی قطب تولید این محصول در کشور است.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
زرفروکتوز1
لاکیدووو
goncheh1
nazgol
pegah4
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
sobhan
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
آرد سازی پوسان
ارسال پیامک
گروه صنعتی نان سحر
گروه صنعتی پارس استا
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی ب آ
زر ماکارون
صنایع غذایی دلوسه
آیدین
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آب معدنی واتا
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
رستوران حاج محسن1
vioni
صنایع غذایی مسرور
تیتر20
صنایع غذایی سحر همدان
تک ماکارون