یک شنبه 22 فروردين ماه 1400  -  Sunday, April 11, 2021
چاپ و بسته بندی2peminaeco 1
اخبار برگزیده
0
دو شنبه 19 تير ماه 1396 ساعت 8:55

نستله آب آشامیدنی پیورلایف را با طرحی جدید در ایران عرضه می کند

صنایع غذایی> اقتصاد غذا - شرکت «نستله واترز ایرانیان»، تولیدکننده آب آشامیدنی پیورلایف اعلام کرد ازاین‌پس این محصول در بسته‌بندی‌های جدید توزیع خواهد شد. این بطری‌ها کاملاً مطابق با نمونه‌های جهانی این محصول، با درب‌های ظریف‌تر و وزنی سبک‌تر به منظور جابه‌جایی و نگهداری بهتر طراحی شده‌اند. بهبود طراحی بطری‌های آب آشامیدنی نستله پیورلایف را می‌توان در راستای تعهدات اعلام‌شده نستله ایران و قدمی دیگر از اقدامات این شرکت در پانزدهمین سالگرد فعالیتش در ایران و ساخت آینده‌ای سالم‌تر دانست.
علیرضا سرابچی، مدیرکل ارتباطات و سرویس‌های بازاریابی شرکت نستله ایران دراین‌باره می‌گوید: «نستله، بزرگترین شرکت جهان در حوزه مواد غذایی و آشامیدنی، آب‌رسانی مناسب به بدن را با هدف ساخت آینده‌ای سالم‌تر برای همگان و به‌عنوان بخشی از تعهد جهانی خود ترویج می‌دهد. ظاهر جدید پیورلایف نیز در راستای دستاوردهای جدید بخش تحقیق و توسعه نستله شکل‌گرفته است. پیورلایف از دل بلندترین چشمه‌های رشته‌کوه البرز تامین و مطابق با استانداردهای بین‌المللی نستله عرضه می‌شود. نستله ضمن حفظ کیفیت محصولات مطابق با بالاترین سطوح جهانی، همواره خود را متعهد به مصرف‌کنندگان می‌داند.» 
اظهر عثمان، مدیرعامل «نستله واترز ایرانیان» گفت: «نستله پیورلایف، پرفروش‌ترین آب نوشیدنی بسته‌بندی‌شده دنیا است. ما در راستای تعهدات جهانی خود و فراهم کردن آینده‌ای بهتر و سلامت‌تر برای مصرف‌کنندگان و جوامعی که در آن فعال هستیم، همواره می‌کوشیم تا کیفیت و امنیت محصولاتمان را ارتقا داده و نیز به پایداری محیط‌زیست کمک کنیم. بر همین اساس، باافتخار بسته‌بندی جدید نستله پیورلایف را به بازار ایران معرفی می‌کنیم.»
لازم به ذکر است اولین محصول نستله واترز، بزرگ‌ترین برند تولیدکننده آب‌های آشامیدنی در جهان در کارخانه‌ای واقع در پاکستان و در سال ۱۹۹۸ تولید شد. پس از موفقیت چشمگیر این برند، عرضه این محصول ابتدا در قاره اروپا و امریکا گسترش یافت و سپس به‌مرور در بازارهای جهانی معرفی شد. فعالیت نستله پیورلایف در کشور در سال ۱۳۸۷ در روستای پلور، استان مازندران آغاز شد.
محصولات آب آشامیدنی نستله پیورلایف در بطری‌های جدید 1.5 لیتری و 0.5 لیتری به بازار عرضه می‌شود.


لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
pegah2
لاکیدووو
شیرین عسل1
زرفروکتوز1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
shirinvatan
mihan
tabiat
goncheh1
haraz1
nazgol
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
تیتر20
صنایع غذایی ب آ
گروه صنایع  غذایی نان آوران
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی مسرور
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی نان سحر
آیدین
تک ماکارون
حلبچی
زر ماکارون
vioni
صنایع غذایی دلوسه
ارسال پیامک
آب معدنی واتا
گروه صنعتی پارس استا
tejarat talaie
آرد سازی پوسان