شنبه 16 فروردين ماه 1399  -  Saturday, April 4, 2020
eco 1pegah
اخبار برگزیده
2
شنبه 6 خرداد ماه 1396 ساعت 12:13

دبیر انجمن روغن نباتی:

روغن نباتی پس از رمضان گران می‌شود

دبیر انجمن روغن نباتی ایران گفت: بر اساس پیگیری‌های انجام‌شده به‌دنبال افزایش قیمت روغن نباتی بعد از پایان ماه رمضان با اخذ مجوزهای قانونی هستیم زیرا هزینه‌های تولید این محصول افزایش‌ یافته است.

داریوش محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار بخش کشاورزی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: در ماه رمضان به استقبال افزایش قیمت روغن نمی‌رویم اما افزایش هزینه‌هایی در بخش‌های خرید دانه‌های روغنی (داخلی) به‌قیمت 200 تومان گران‌تر از قیمت واقعی در هر کیلوگرم، بالا رفتن میزان دستمزد و حقوق کارگران و انرژی به ما تحمیل شده است.

وی افزود: بعد از پایان ایام ماه مبارک رمضان با  کسب موافقت‌های لازم حتماً افزایش قیمت خواهیم داشت اما در این  ایام برای همرامی با مردم افزایش قیمتی نخواهیم داشت.

دبیر انجمن روغن نباتی ایران ادامه داد: در سال گذشته نیز درخواست افزایش قیمت 20درصدی روغن نباتی ارائه شد اما تنها با 9 درصد آن موافقت شد بنابراین در سال جاری برای تأمین هزینه‌های تولید ناچار به افزایش قیمت محصولات خود هستیم.

وی تصریح کرد: درحال حاضر در حال پیگیری افزایش قیمت این محصول هستیم تا بعد از ماه رمضان بتوانیم با اخذ مجوز لازم به‌صورت قانونی شاهد ابلاغ افزایش قیمت این محصول باشیم.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
sobhan
goncheh1
شیرین عسل1
زرفروکتوز1
nazgol
پگاه
haraz1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
صنایع غذایی سحر همدان
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
تک ماکارون
صنایع غذایی مسرور
صنایع غذایی ب آ
گروه صنعتی پارس استا
آب معدنی واتا
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی دلوسه
آرد سازی پوسان
vioni
رستوران حاج محسن1
گروه صنایع  غذایی نان آوران
زر ماکارون
گروه صنعتی نان سحر
آیدین
ارسال پیامک
تیتر20