چهار شنبه 25 فروردين ماه 1400  -  Wednesday, April 14, 2021
pegahچاپ و بسته بندی2eco 1
اخبار برتر
0
یک شنبه 10 اسفند ماه 1399 ساعت 9:28

شرکت‌های زرماکارون و آرد زر تندیس حمایت از حقوق مصرف کننده گرفتند

موادغذایی> اقتصادغذا - با حضور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده و تولید کننده شرکت‌های زرماکارون و آرد زر تندیس حمایت از حقوق مصرف کننده را دریافت کردند.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادغذا «فودپرس»، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت عصر شنبه در آیین اهدای تندیس نقره و برنز به شرکت های زرماکارون و آرد زر اعلام کرد که واحدهای تولیدی و صنعتی کشور که ۱۰ تندیس طلایی دریافت کنند، افزون بر تندیس بلورین، ناظر افتخاری شورای سیاستگذاری حمایت از حقوق مصرف کننده خواهند شد.

علیرضا تابش افزود: دریافت  ۱۰ تندیس طلایی باید به صورت مستمربوده تا این گونه واحدها موفق به دریافت تندیس بلورین و حق نظارت  افتخاری شوند.
وی ادامه داد:  این گونه واحدهای تولیدی به عنوان ناظر افتخاری با حق رای شورای سیاستگذاری حمایت از حقوق مصرف کننده خواهند شد تا از ظرفیت و توانمندی آنها استفاده شود.
رییس سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده و تولیدکننده، با اشاره به اینکه تندیس سازمان حمایت از مصرف کننده بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای از شرکت ها و فقط بر اساس شاخص ها اهدا می شود، از مردم خواست از  مراکزی که حق مصرف‌کننده را به لحاظ خدمات پس از فروش، قیمت و رسیدگی به شکایات، رعایت می کنند  مورد  حمایت خود قرار دهند.
وی بیان داشت: حمایت مردم از واحدهای تولیدی نمونه، فرهنگ مشتری مداری و تولید انبوه و باکیفیت  را در کشور فراگیر خواهد کرد.
تابش با قدردانی از دست اندرکاران  گروه صنعتی و پژوهشی زر اظهار داشت: این مجموعه افزون بر تولید، گام های موثری در جهت محرومیت‌زدایی و آبادانی کشور برداشته و توجه به حقوق مصرف کنندگان در اولویت کاری آن است.
رییس سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده با اشاره به اینکه ۲ شرکت گروه صنعتی و پژوهشی زر موفق به کسب تندیس حمایت از مصرف کنندگان شده‌اند، اظهار داشت: شورای سیاستگذاری حمایت از حقوق مصرف کننده متشکل از هشت دستگاه بر اساس معیارها و بررسی شاخص‌های عمومی و تخصصی سال ۹۸ تندیس نقره و برنز  را به ۲ مجموعه زرماکارون و آرد زر اهدا کرد.
وی بیان داشت:  نگاه به سلایق مصرف کنندگان  خارجی و داخلی باید اولویت کاری واحدهای تولیدی و صنعتی قرار گیرد.
مدیر عامل گروه صنعتی و پژوهشی زر نیز اظهار داشت: توجه به حقوق مصرف‌کنندگان و قیمت‌گذاری و رعایت کیفیت سرلوحه گروه صنعتی و پژوهشی زر  قرار گرفته است.
محسن امینی گفت: مجموعه زر به عنوان صنعتگر متعهد افزون تولید با کیفیت و عرضه محصولات ارزان به بازار مصرف، به عنوان  بازوی دستگاه های اجرایی در خدمات رسانی به مردم عمل می کند.
وی همچنین این قول را داد که  این مجموعه با تولید محصول با کیفیت و افزایش ظرفیت تولید و کار سیستماتیک و علمی تعامل خوبی با سازمان حمایت و دستگاه های نظارتی و اجرایی داشته باشد.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
shirinvatan
شیرین عسل1
goncheh1
haraz1
لاکیدووو
tabiat
زرفروکتوز1
mihan
pegah2
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
nazgol
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
ارسال پیامک
تیتر20
صنایع غذایی دلوسه
آیدین
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
تک ماکارون
آب معدنی واتا
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی ب آ
زر ماکارون
گروه صنعتی پارس استا
tejarat talaie
حلبچی
گروه صنعتی نان سحر
گروه صنایع  غذایی نان آوران
آرد سازی پوسان
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی مسرور
vioni
صنایع غذایی سحر همدان