سه شنبه 11 آذر ماه 1399  -  Tuesday, December 1, 2020
بانک کشاورزیeco 1pegah
اخبار برتر
1
پنج شنبه 7 فروردين ماه 1399 ساعت 10:11

دو تغییر مدیریتی وزارت جهاد کشاورزی در تعطیلات نوروزی

مدیران عامل موسسه جهاد استقلال و شرکت خدمات حمایتی کشاورزان جهاد کشاورزی در تعطیلات نوروزی تغییر کردند.

به گزارش  پایگاه خبری اقتصاد غذا «فودپرس»، به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی،در حکمی از سوی عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، اسدالله معینی به عنوان به عنوان عضو موظف هیات مدیره و مدیرعامل موسسه جهاد استقلال منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است: به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده مورخ 28/12/1398 موسسه جهاد استقلال و به موجب این حکم جنابعالی به مدت 2 سال به عنوان عضو موظف هیات مدیره و مدیرعامل موسسه مذکور منصوب می شوید.
در ادامه این حکم، اهتمام به تقویت انضباط، وجدان کاری، خودباوری و ترویج روحیه کار جمعی، ابتکار، درستکاری و پرهیز از اسراف؛ تدوین برنامه استراتژیک به عنوان محور اصلی در راستای برون رفت از وضعیت فعلی؛ اجرای برنامه های عملیاتی لازم جهت ارتقاء کمی و کیفی فعالیت ها و بهبود وضع موجود کلیه شرکت های وابسته؛ استفاده بهینه از منابع و کاهش هزینه ها و منطقی نمودن نیروی انسانی موسسه و شرکت‌های تابعه متناسب با فعالیت ها و جلوگیری از فعالیت‌های موازی؛ حمایت و ایجاد فضای مناسب برای بهره گیری از خدمات کلیه کارکنان و نیروهای متخصص و متعهد؛ ارتقاء سطح بهره وری و خروج شرکت ها از وضعیت موجود و محول کردن اموری که توسط بخش خصوصی قابل انجام است؛ بررسی و تدوین وضعیت ساختاری فعالیت ها، نیروی انسانی، مالی و مشکلات موسسه و شرکت‌های تابعه و ارائه پیشنهادات جهت برون رفت از وضعیت موجود با نظرخواهی هیئت مدیره از جمله اولویت های این موسسه اغلام شده است.
        
  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی منصوب شد
 
در حکمی دیگر از سوی عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، سید محمد مجابی به عنوان عضو موظف هیات مدیره، مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی منصوب شد.
 در بخشی از این حکم آمده است: به استناد صورتجلسه مورخ 28/12/1398 مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی و نظر به تعهد، تخصص و سوابق جنابعالی در بخش شیلات و از آنجایی که محور اصلی فعالیت های شرکت فوق مرتبط با تولید، پرورش، بسته بندی، صادرات و عرضه جهانی خاویار می باشد، به موجب این حکم به عنوان عضو موظف هیات مدیره، مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت مذکور برای مدت 2 سال منصوب می نمایم.
اهتمام و بررسی جدی به ضرورت به منظور فعالیت های اجرایی موجود در کل مراحل رشد (پرورش، صید، فرآوری، فروش) و صادرات خاویار، تدوین برنامه متناسب با اصل کاهش مداخلات دولت و انجام اصلاحات اداری و حذف فعالیت های غیرضرور دولت و تحقق شعار سال 1399 (جهش تولید) در راستای فعالیت های شرکت، ساماندهی و افزایش بهره وری و استفاده بهینه از امکانات و منابع شرکت های زیرمجموعه، ایجاد تعامل سازنده و استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی و تشکل های غیر دولتی فعال در بخش کشاورزی و همچنین نظارت دقیق بر شرکت های زیر محموعه، مورد انتظار و تاکید می باشد.

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در احکامی جداگانه و به استناد صورتجلسه مورخ 28/12/1398 مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی، آقایان سیدعلی اکبر میرلوحی و سید علی محققی را به عنوان عضو موظف هیات مدیره شرکت مذکور برای مدت 2 سال منصوب کرد.

همچنین، سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای خطاب به مهندس عباس رجایی مدیرعامل سابق شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی، از زحمات وی قدردانی کرد.
در بخشی از این نامه آمده است: اینک که پس از 35 سال خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حضور ثمربخش و تاثیرگذار در بخش کشاورزی و سه دوره نمایندگی و ریاست کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی به افتخار بازنشستگی نائل گردیده اید، وظیفه خود می دانم به مصداق حدیث شریف "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" از زحمات و خدمات صادقانه جنابعالی در پیشبرد اهداف و برنامه های کشاورزی و به ویژه تلاش های شما در مدت زمان تصدی مدیرعاملی و عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی، تقدیر و تشکر نمایم.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
mihan
tabiat
goncheh1
nazgol
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
زرفروکتوز1
haraz1
شیرین عسل1
sobhan
لاکیدووو
pegah4
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
ارسال پیامک
آرد سازی پوسان
زر ماکارون
گروه صنعتی پارس استا
تیتر20
صنایع غذایی سحر همدان
صنایع غذایی مسرور
آیدین
vioni
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی ب آ
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
تک ماکارون
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آب معدنی واتا
گروه صنعتی نان سحر