سه شنبه 8 مهر ماه 1399  -  Tuesday, September 29, 2020
eco 1pegah
تورها ونمایشگاه ها
0
شنبه 28 ارديبهشت ماه 1392 ساعت 13:32

شروع ثبت نام قطعی نمایشگاه

نیمی از نمایشگاه شیرینی و شکلات 3روزه پرشد

عباس محمدی، قائم مقام دبیر انجمن صنفی صنایع بیسکویت شیرینی و شکلات گفت: ثبت نام قطعی بعد از پیش ثبت نام مقدماتی از 14 اردیبهشت 92 در انجمن صنفی صنایع بیسکوییت ، شیرینی و شکلات شروع شد، که در همان 3 روز ابتدایی بیش از 50درصد فضای نمایشگاه پر شد.

به گزارش خبرنگار ما، دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات تهران در تاریخ 20 الی 23 شهریور از ساعت 9 صبح الی 16 عصر در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.
لازم بذکر است با توجه به مشکلی در سال گذشته در زمینه جابجایی سالن ها از غرب نمایشگاه به شرق محل برگزاری داشتیم امسال این مشکل را نداریم و این دوره در غرب نمایشگاه و در سالن های 31، 41، 40، 44 و همچنین فضای باز محدوده ی این سالن ها برگزار می گردد.
این نمایشگاه در سال 1392 در متراژ بالای 10 هزار متر مفید اجرا می گردد.
ثبت نام قطعی بعد از پیش ثبت نام مقدماتی از 14 اردیبهشت 92 در انجمن صنفی صنایع بیسکوییت ، شیرینی و شکلات شروع شد، که در همان 3 روز ابتدایی بیش از 50درصد فضای نمایشگاه پر شد.
به گزارش فودنا، ستاد اجرایی در قسمت بین الملل با توجه به حداقل تعهد حضور شرکت های خارجی در نمایشگاه که 665 متر می باشد، رایزنی های خود را با کشورهای متعدد بخصوص در قالب پاویون متمرکز با ترکیه شروع کرده است.
طبق براوردهای اولیه برای مشارکت کنندگانی که مراحل ثبت نام قطعی خود را گذرانده اند، حضور مشارکت کنندگانی را داریم که برای اولین بار در این نمایشگاه حضور دارند که در نوع خودش قابل توجه و تامل می باشد.
لازم بذکر است که فرم های پیش ثبت نام زیادی در ستاد وجود دارد که حاکی از حضور قاطع و استقبال خوب فعالان صنعت شیرینی و شکلات می باشد اما طبق اعلام قبلی و صدور اطلاعیه های ستاد اجرایی، ثبت نام قطعی صرفا متعلق به مشارکت کنندگانی است که مراحل ثبت نام خود را بصورت کامل انجام داده اند، و این مجموعه هیچگونه تعهدی نسبت به آن دسته از متقاضیانی که ثبت نام خود را کامل نکرده اند، ندارد.
در زمینه  کتاب نمایشگاه طبق سنوات گذشته شرکت گیان طرح پرشین ، ناشر اصلی کتاب ویژه دوازدهمین دوره نمایشگاه شیرینی و شکلات می باشد، که مورد تاید انجمن و همچنین ستاد برگزاری نیز می باشد، لازم به ذکر است که نشریه شهد به عنوان رسانه مطبوعاتی انجمن و نمایشگاه توسط این شرکت منتشر می گردد.

در ضمن فعالان صنعت که هنوز اقدام به ثبت نام نکرده اند، می توانند هر چه سریعتر نسبت به انجام دادن مراحل مقدماتی  و نهایی ثبت نام از طریق حضور در انجمن به شماره 88769965  اقدام نمایند.
کلیه اطلاعیه های ستاد اجرایی نمایشگاه طبق برنامه و زمان بندی اجرایی در سایت رسمی انجمن صنفی صنایع بیسکوییت، شیرینی و شکلات به آدرس www.iranianacm.com منتشر می گردد.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
nazgol
haraz1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
شیرین عسل1
sobhan
زرفروکتوز1
goncheh1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
صنایع غذایی ب آ
گروه صنایع  غذایی نان آوران
زر ماکارون
رستوران حاج محسن1
گروه صنعتی نان سحر
vioni
تیتر20
ارسال پیامک
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آیدین
صنایع غذایی دلوسه
تک ماکارون
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی پارس استا
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آرد سازی پوسان
آب معدنی واتا
صنایع غذایی مسرور