سه شنبه 8 مهر ماه 1399  -  Tuesday, September 29, 2020
pegaheco 1
اخبار برتر
0
سه شنبه 15 مرداد ماه 1392 ساعت 6:24

حمایت از محمود حجتی9/ با انتشار بیانیه ای صورت گرفت

حمایت 28 تشکل صنعت غذا از برنامه های محمود حجتی

فود پرس - کانون انجمن های صنایع غذایی ایران به عنوان عالی ترین تشکل صنعت غذا و به نمایندگی از28 تشكل صنایع غذایی  عضو خود، با انتشار بیانیه ای از برنامه های محمود حجتی برای وزارت جهاد کشاورزی در دولت یازدهم حمایت کرد.


به گزارش خبرنگار ما، در متن این اطلاعیه آمده است: برنامه ای که توسط مهندس محمودحجتی ، وزیر پیشنهادی جناب آقای روحانی ، به عنوان برنامه کاری ارائه شده ، آنطور که از مفاد آن بر می آید، با اشراف بر اطلاعات بخش کشاورزی و صنایع غذائی کشور و توجه به ظرفیتها و نقصان های مربوطه تنظیم گردیده و اگر چه به طور طبیعی نیازمند برخی تغییرات و اصلاحات است اما بصورت کلی از جامعیت لازم برخوردار است و به نحوی شایسته می تواند زمینه ساز خروج کشاورزی و صنایع غذایی از وضعیت نامطلوب فعلی و هدایت آن به سمت شکوفائی گردد.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: تکیه بر تولید ، تأمین مواد اولیه مورد نیاز صنایع غذایی، تراز مثبت بازرگانی ، افزایش صادرات  و اصلاح تدریجی الگوی کشت از نکات شاخص این برنامه است و به لحاظ ساختار علمی که دارد، بدون اینکه نیاز به تغییرات ماهوی داشته باشد از ظرفیت لازم و در عین حال انعطاف منطقی  برخوردار است و به خوبی پاسخگوی کارشناسان برای تدوین و تنظیم آیین نامه و برنامه ریزی اجرایی با توجه به واقعیتهای موجود خواهد بود.

 کانون انجمن های صنایع غذائی ایران به نمایندگی از صنایع غذائی کشور مراتب حمایت خود را از برنامه های فوق اعلام و انتظار دارد با رأی اعتماد نمایندگان محترم مجلس نیز مواجه گردد.

لازم به ذکر است که حدود 10 هزار واحد صنایع غذایی به عنوان صنایع تبدیلی بخش کشاورزی در کشور فعالیت می نمایند و تامین مواد اولیه مورد نیاز این صنایع از بخش کشاورزی یکی از مهم ترین دغدغه های فعالان این عرصه به شمار می آید.
 


 

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
nazgol
haraz1
زرفروکتوز1
goncheh1
pegah4
sobhan
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
تیتر20
رستوران حاج محسن1
زر ماکارون
صنایع غذایی مسرور
گروه صنایع  غذایی نان آوران
ارسال پیامک
صنایع غذایی ب آ
vioni
تک ماکارون
گروه صنعتی پارس استا
آرد سازی پوسان
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی دلوسه
آب معدنی واتا
صنایع غذایی سحر همدان
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنعتی نان سحر
آیدین