شنبه 28 فروردين ماه 1400  -  Saturday, April 17, 2021
pegaheco 1چاپ و بسته بندی2
سوپرمارکت
1
چهار شنبه 17 مهر ماه 1392 ساعت 6:45

عطر چاي سريلانكايي در فنجان هاي ايراني

مريم شعبان‌زاد: چاي، پس از آب، دومين نوشيدني پرطرفدار و پرمصرف كشور ما و برخي ديگر از كشورهاي دنياست. از اين رو، كمپاني‌هاي بزرگي در زمينه توليد اين محصول كار مي‌كنند، با بازار بزرگ و پيچيده‌اي روبه‌رو هستند و مدام بايد به شناخت بازارهاي مقصد و ايجاد بازارهاي جديد اقدام كنند.
كشور ايران هم به دليل مصرف بالاي چاي كه در فرهنگ آن ريشه دارد، از جمله بازارهايي است كه بسيار براي توليدكنندگان و صادركنندگان اين محصول جذابيت دارد.
در اين راستا، كمپاني سريلانكايي «جافرجي برادرز» (Jafferjee Brothers) به دنبال رسيدن به كسب‌وكار بهتر در منطقه، به ثبت نام تجاري «تي ريوال» (TE Reval) در ايران اقدام كرده و بازار داخلي ايران را مد نظر قرار داده است.
«تي ريوال» متعلق به كمپاني خانوادگي «جافرجي برادرز» در سال 1944 ميلادي راه‌اندازي شده و به سرعت به يكي از كمپاني‌هاي بنام در زمينه صادرات چاي به سراسر جهان تبديل شد.
محصولات اين برند با استفاده از برگ كامل چاي و گياهان دارويي و همچنين عدم استفاده از مواد شيميايي و مواد نگهدارنده توانسته است طيف وسيعي از مصرف‌كنندگان را به سوي خود جلب كند و در پي استفاده از بهترين مواد در تهيه محصولات، به كسب گواهينامه ISO 9001، ISO 2000 و HACCP نايل شود.
از جمله محصولاتي كه «تي ريوال» به بازار عرضه مي‌كند مي‌توان به چاي سياه، چاي سبز، چاي ميوه‌اي و چاي‌هاي گياهي اشاره كرد.

 

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
goncheh1
زرفروکتوز1
mihan
pegah2
haraz1
شیرین عسل1
shirinvatan
nazgol
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
لاکیدووو
tabiat
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
تیتر20
تک ماکارون
tejarat talaie
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی مسرور
گروه صنعتی نان سحر
آیدین
ارسال پیامک
آب معدنی واتا
زر ماکارون
vioni
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی سحر همدان
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
رستوران حاج محسن1
حلبچی
گروه صنایع  غذایی نان آوران
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی ب آ