یک شنبه 22 فروردين ماه 1400  -  Sunday, April 11, 2021
eco 1pegahچاپ و بسته بندی2
سوپرمارکت
0
سه شنبه 23 مهر ماه 1392 ساعت 6:21

لمون پلاس ژاپني در بازار نوشابه‌هاي ايران

مريم شعبان‌زاد: كمپاني پوكا كه در سال 1977 ميلادي در ژاپن تاسيس شد پس از مدتي به عنوان يكي از كمپاني‌هاي پيشرو مواد غذايي و آشاميدني در سنگاپور، آسيا و اقيانوسيه شناخته شد، با ثبت يكي از برند‌هاي مشهور خود به نام «لمون پلاس» در ايران، اقدام به معرفي اين محصول به بازار كشور كرد.

اين كمپاني كه با نام اصلي «پوكا كورپوريشن» (Pokka Corporation) شناخته مي شود، در تازه‌ترين اقدام خود در جهت توسعه كسب‌وكار تجاري در كشورهاي مختلف، صادرات محصولاتش Lemon C Plus  را در ايران ثبت رسمي كرده است.
اين كمپاني تحت نام تجاري «پوكا» طيف گسترده‌اي از نوشيدني‌ها و مواد غذايي را به بازار عرضه مي‌كند كه ازجمله: نوشيدني‌هاي گازدار (نوشيدني‌هاي نيروبخش)، آبميوه‌هاي بدون الكل، ليموناد، ماءالشعير زنجبيلي و كوكتل (آشاميدني كه آميخته از چند نوشابه است) را مي‌توان نام برد.
همچنين انواع آشاميدني‌هاي گازدار با ويتامين (كه براي مصارف پزشكي و رژيمي نيستند) نيز از ديگر محصولاتي است كه اين برند به عرضه آن مي‌پردازد.
«لمون سي پلاس» با تمركز مداوم بر بهبود كيفيت و اجراي سيستم‌هاي نوآورانه و فرآيندهاي مدرن توليد، همراه با سال‌ها تجربه در صنعت مواد غذايي و آشاميدني، سعي مي‌كند تا موقعيت خود را به عنوان يكي از بهترين‌ها در اين صنعت حفظ كند و درحال حاضر، حضور غيرقابل انكار اين كمپاني در بازار نوشيدني‌ها كه نماد سلامتي، سرزندگي و طراوت محسوب مي‌شود و گسترش صادرات محصولاتش به بيش از 50 كشور در سراسر آسيا، خاورميانه و اروپا، نشانه گواهي بر اين فعاليت مداوم مي‌باشد.

 

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
لاکیدووو
mihan
shirinvatan
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
nazgol
زرفروکتوز1
pegah2
haraz1
goncheh1
tabiat
شیرین عسل1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
آرد سازی پوسان
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی دلوسه
صنایع غذایی مسرور
گروه صنعتی نان سحر
حلبچی
گروه صنعتی پارس استا
آب معدنی واتا
صنایع غذایی ب آ
تیتر20
تک ماکارون
ارسال پیامک
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آیدین
tejarat talaie
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی سحر همدان
زر ماکارون
vioni
رستوران حاج محسن1