دو شنبه 11 فروردين ماه 1399  -  Monday, March 30, 2020
eco 1pegah
اخبار برتر
0
سه شنبه 7 آبان ماه 1392 ساعت 7:10

واکنش مظفر عبداله مدیرعامل روژین تاک به غمنامه شاهرخ ظهیری

برخی تشکلها به جای حل معضلات صنعت همایش تجلیل از افراد را مدیریت می کنند/ افراد دلسوز به دلیل برخوردهای عافیت طلبانه شخصی در کناری نشسته اند

فود پرس - سیدمظفر عبداله، مدیرعامل کشت و صنعت روژین تاک با انتشار نامه ای به غمنامه شاهرخ ظهیری واکنش نشان داد.

به گزارش «فود پرس» متن کامل این نامه به شرح زیر است:

پیشکسوت درد آشنای صنعت غذای کشور
سرور گرامی
جناب آقای شاهرخ ظهیری


      باسلام و احترام، دردنامه شما را خواندم و ضمن تشکر و قدردانی از شما بزرگوار، که در این شرایط هنوز غمخوار صنعت غذا و ما دست اندرکاران این صنعت هستید، سرتعظیم فرود می آورم. اما مطالبی نیز به ذهن من خطور نمود که با کسب اجازه به عرض می رسانم و پیشاپیش درصورتیکه موجب تکدر خاطر شود، پوزش می خواهم.
 جناب آقای ظهیری شاگرد شما سال های متمادی در کنار شما و در تشکل تعاونی صنایع کنسرو ایران بسیاری از مسائل و مشکلات صنعت غذا را لمس  و در بسیاری از موارد کارهای زیربنایی و حیاتی را حل و فصل نمودیم، که به نظر بنده دوران طلایی صنعت غذا بوده است و بنده هم به عنوان عضو کوچک این صنعت موارد مطرح شده شما را تایید و خلاء یک تشکل موثر و نافذ را احساس می کنم.
  جناب آقای ظهیری در شرایطی که صنعت کشور دچار معضلات بسیار شدید است و واحدهای صنعتی درحال تعدیل نیرو و یا درحال تعطیل شدن می باشند و تشکل های موجود نمایش قهرمان قهرمانان را اجرا می نمایند و گردهمایی و همایش تجلیل از افراد را مدیریت می کنند، دیگر جایی برای فکر کردن به تشکل و نقش آن  نمی ماند. ارادتمند و تنی چند از افراد دلسوز صنعت در بسیاری از این تشکل ها مشارکت کرده و با علاقه و اشتیاق برای رسیدگی به مشکلات صنعت تلاش کردیم ولی متاسفانه ره آورد این نوع تلاش ها، دلسردی و ناامیدی بوده است و در چنین شرایطی دیگر  جایی برای اندیشیدن به موارد اساسی که شما ذکر کرده اید، نمی ماند.
      جناب آقای ظهیری هنگامی که در نشست واحدهای نمونه و برتر کشور با حضور مدیران ارشد دولتی، نماینده بخش خصوصی بجای بیان مشکلاتی که خود آن ها می دانند و اذعان دارند، فقط به تعریف و تمجید از عملکرد مدیران دولتی می پردازد و شعارهایی را سرمی دهد که انسان انگشت حیرت به دندان می گیرد، آیا در این شرایط می توان به فکر تشکل بود؟
استاد بزرگوار، اصولاً افراد دلسوز و ذیصلاح که می توانند مفید و موثر باشند، به دلیل این نوع برخورد های عافیت طلبانه شخصی در کناری نشسته اند و دخالت نمی کنند، اما علی رغم همه این نابسامانی ها و شرایط حساس و خطیر در فضای صنعت کشور، بدیهی است که درصورت دعوت و حضور افراد موفق واقعی و دلسوز، احیای تشکل ها بسیار مفید به فایده بوده، آینده این صنعت که یکی از صنایع زیربنایی کشور است روشن و امیدوار کننده خواهد بود.
          عضو کوچک این صنعت
       سیدمظفر عبداله-مدیرعامل کشت و صنعت روژین تاک

 

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
پگاه
sobhan
شیرین عسل1
haraz1
goncheh1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
nazgol
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی مسرور
زر ماکارون
تک ماکارون
تیتر20
vioni
آب معدنی واتا
صنایع غذایی دلوسه
صنایع غذایی سحر همدان
آیدین
صنایع غذایی ب آ
رستوران حاج محسن1
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
ارسال پیامک
گروه صنعتی نان سحر
آرد سازی پوسان
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنعتی پارس استا