شنبه 10 اسفند ماه 1398  -  Saturday, February 29, 2020
eco 1pegah
اخبار برگزیده
0
شنبه 11 آبان ماه 1392 ساعت 15:31

50درصد سهم بازار شکلات ایران در اختیار «شونیز» است!

فود پرس – مهندس پرویز بیوک مدیرعامل شرکت صنعتی داداش برادر «شونیز» در گفت و گو با یک روزنامه اعلام کرده که 50 درصد بازار شکلات ایران در اختیار این شرکت است.
به گزارش «فود پرس»، مهندس پرویز بیوک چهره برجسته و شناخته شده صنعت شیرینی و شکلات ایران که با برند «شونیز» یکی از با کیفیت ترین شکلات های کشور را تولید می کند در گفت و گویی با روزنامه آسیا با اشاره به حضور چهار دهه ای در صنعت شیرینی و شکلات به بیان موفقیت ها و دستاوردهای شرکت صنعتی داداش برادر پرداخته است.
او که به مناسبت افتخار جدید این شرکت در خصوص کسب عنوان صادرکننده نمونه ملی به گفتگو پراخته در بخشی از مصاحبه گفته است: «راهبری بازار شکلات  در دستان «شونیز» است و بیش از 50 درصد از سهم بازار را در اختیار دارد.»
این اعلام نظر توسط چهره ای نام آشنا در حالی بیان می شود که با توجه به  واقعیت های بازار و حضور شرکت ها و برندهای قدرتمندی نظیر شیرین عسل، آناتا، آیدین، شوکوپارس، باراکا، مینو، شکلات ما و  فرمند بسیار دور از ذهن و  غیر واقعی به نظر می رسد.

حال باید منتظر ماند و دید آیا این شرکت آمار و ارقام خود را اصلاح می کند یا اینکه سایر شرکت ها از سهم بازار خود دفاع خواهند کرد.

 

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
sobhan
nazgol
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
زرفروکتوز1
ghoncheh
پگاه
شیرین عسل1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
صنایع غذایی ب آ
آرد سازی پوسان
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی مسرور
تک ماکارون
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
زر ماکارون
تیتر20
آیدین
vioni
رستوران حاج محسن1
گروه صنعتی نان سحر
ارسال پیامک
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی دلوسه
آب معدنی واتا