چهار شنبه 9 مهر ماه 1399  -  Wednesday, September 30, 2020
pegaheco 1
سوپرمارکت
0
یک شنبه 26 آبان ماه 1392 ساعت 5:34

محصولات خوشمزه «نينولاک» در راه ايران

مريم شعبان‌زاد: يكي از برندهاي مشهور مواد غذايي با نام «نينولاك» (Ninolac) در پي توسعه نام تجاري خود در سراسر دنيا و گسترش محصولات خود، به ثبت نام تجاري‌اش در ايران نيز اقدام كرد.

محصولات اين كمپاني كه در شهر «لوكزامبورگ» (Luxembourg)، يكي از ثروتمندترين شهرهاي جهان توليد مي‌شود، با طعم و تركيب مطلوب و استفاده از مواد طبيعي توانسته است با شعار حفظ انرژي متعادل همراه با رشد بهينه، به شهرت جهاني برسد و طيف گسترده‌اي از مصرف‌كنندگان را به سمت خود جلب كند.
از جمله محصولاتي كه «نينولاك» به توليد آن مي‌پردازد، فرآورده‌هاي تغذيه‌اي مناسب براي استفاده‌هاي پزشكي، غذاي نوزادان و كودكان است، همچنين گوشت، ماهي، مرغ، عصاره گوشت، ميوه‌ها و سبزيجات كنسروي، ژله، مربا، كمپوت، تخم‌مرغ، شير و محصولات لبني، از ديگر محصولاتي است كه ارائه مي‌شود.
تنوع توليدات اين كمپاني به حدي گسترش پيدا كرده است كه انواع قهوه، چاي، كاكائو، شكر، برنج، نشاسته، قهوه مصنوعي و شيريني‌جات نيز توسط «نينولاك» ارائه شده است.
يكي از ويژگي‌هاي منحصربه‌فرد اين كمپاني، استفاده از تكنولوژي پيشرفته‌اي است كه در محصولات مرتبط با نوزادان و كودكان توليد مي‌شود؛ به اين صورت كه نشاسته، غلات و حبوبات را به صورتي ارائه مي‌كند كه هضم آسان‌تري را براي نوزاد رقم مي‌زند.

 

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
sobhan
شیرین عسل1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
pegah4
زرفروکتوز1
haraz1
goncheh1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
ارسال پیامک
گروه صنعتی نان سحر
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی سحر همدان
تک ماکارون
صنایع غذایی ب آ
آب معدنی واتا
آیدین
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آرد سازی پوسان
زر ماکارون
گروه صنعتی پارس استا
رستوران حاج محسن1
تیتر20
vioni
صنایع غذایی دلوسه
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی مسرور