سه شنبه 8 بهمن ماه 1398  -  Tuesday, January 28, 2020
eco 1pegah
سوپرمارکت
0
یک شنبه 26 آبان ماه 1392 ساعت 5:34

محصولات خوشمزه «نينولاک» در راه ايران

مريم شعبان‌زاد: يكي از برندهاي مشهور مواد غذايي با نام «نينولاك» (Ninolac) در پي توسعه نام تجاري خود در سراسر دنيا و گسترش محصولات خود، به ثبت نام تجاري‌اش در ايران نيز اقدام كرد.

محصولات اين كمپاني كه در شهر «لوكزامبورگ» (Luxembourg)، يكي از ثروتمندترين شهرهاي جهان توليد مي‌شود، با طعم و تركيب مطلوب و استفاده از مواد طبيعي توانسته است با شعار حفظ انرژي متعادل همراه با رشد بهينه، به شهرت جهاني برسد و طيف گسترده‌اي از مصرف‌كنندگان را به سمت خود جلب كند.
از جمله محصولاتي كه «نينولاك» به توليد آن مي‌پردازد، فرآورده‌هاي تغذيه‌اي مناسب براي استفاده‌هاي پزشكي، غذاي نوزادان و كودكان است، همچنين گوشت، ماهي، مرغ، عصاره گوشت، ميوه‌ها و سبزيجات كنسروي، ژله، مربا، كمپوت، تخم‌مرغ، شير و محصولات لبني، از ديگر محصولاتي است كه ارائه مي‌شود.
تنوع توليدات اين كمپاني به حدي گسترش پيدا كرده است كه انواع قهوه، چاي، كاكائو، شكر، برنج، نشاسته، قهوه مصنوعي و شيريني‌جات نيز توسط «نينولاك» ارائه شده است.
يكي از ويژگي‌هاي منحصربه‌فرد اين كمپاني، استفاده از تكنولوژي پيشرفته‌اي است كه در محصولات مرتبط با نوزادان و كودكان توليد مي‌شود؛ به اين صورت كه نشاسته، غلات و حبوبات را به صورتي ارائه مي‌كند كه هضم آسان‌تري را براي نوزاد رقم مي‌زند.

 

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
nazgol
sobhan
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
پگاه
شیرین عسل1
haraz1
زرفروکتوز1
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
ارسال پیامک
آیدین
vioni
زر ماکارون
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی پارس استا
گروه صنایع  غذایی نان آوران
تک ماکارون
صنایع غذایی مسرور
تیتر20
گروه صنعتی نان سحر
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی ب آ
آب معدنی واتا
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی دلوسه