یک شنبه 22 فروردين ماه 1400  -  Sunday, April 11, 2021
چاپ و بسته بندی2eco 1pegah
سوپرمارکت
1
شنبه 19 بهمن ماه 1392 ساعت 6:51

تولیدکنندگان محصولات دریایی به هوش باشید، "رنا" وارد ایران شد

مریم شعبان زاد: یکی از کمپانی های برجسته ایتالیایی در حوزه تولید مواد غذایی دریایی به نام رنا "RENNA" در جدیدترین اقدام خود برای توسعه محصولاتش به منطقه خاورمیانه به ثبت نام تجاری خود در ایران به صورت رسمی اقدام کرد تا بازار منطقه خاورمیانه و آسیا را نیز در دست بگیرد.

کمپانی "رنا" توسط "سوریو رنا" (Saverio Renna) با مسئولیت محدود از عشق به دریا متولد شد. وی در سال 1976 میلادی درپی تصمیم به استفاده از منابع دریایی و نگهداری از آن برای استفاده در فصل های سرما به تهیه محصول جدیدی از هشت پا همراه با سرکه و ماهی کولی خوابانده شده در نمک اقدام کرد و به توزیع آن در اطراف روستاهای "فسانو" (Fasano) پرداخت و به واسطه این محصول خاص مورد توجه قرار گرفت و توانست اولین دفتر اصلی کمپانی را تاسیس کند و به لطف پیشرفت های تکنولوژی خط جدیدی از تولید محصولات دریایی همراه با روغن زیتون را در ایتالیا راه اندازی کرد.
هوش و ذکاوت و شور و شوق "رنا" در تولید محصولات با کیفیت و استفاده از متخصصان تغذیه سبب گسترش محصولات این کمپانی به اقصی نقاط کشور و تامین سلیقه مشتریان شد و صادرات آن به سرعت رشد پیدا کرد.
از محصولات "رنا" می توان به تولید گوشت، ماهی، فیله ماهی روغنی مزه دار و خوابانده شده در سس تند، فیله ساردین، صدف وسخت پوستان اشاره کرد. همچنین، ماهی یخی، خرچنگ، نرم تن ده پای دریایی و اختاپوس (هشت پا) از دیگر محصولات این کمپانی است، که عرضه می شود.
یکی از محصولات خاص و منحصر به فرد "رنا" محصولی به نام "سوریمی" است که نوعی ماهی سفید خرد شده ژاپنی است و طعم و عطر آن توانسته است مشتریان ویژه ای را به سوی خود جلب کند.
شایان ذکر است که به زودی محصولات "رنا" را در فروشگاه های عرضه محصولات دریایی خواهیم دید.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
goncheh1
لاکیدووو
nazgol
شیرین عسل1
shirinvatan
haraz1
mihan
pegah2
زرفروکتوز1
tabiat
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی ب آ
تک ماکارون
صنایع غذایی سحر همدان
آیدین
آرد سازی پوسان
tejarat talaie
ارسال پیامک
گروه صنعتی پارس استا
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
vioni
تیتر20
آب معدنی واتا
رستوران حاج محسن1
حلبچی
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی دلوسه
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
زر ماکارون
صنایع غذایی مسرور