سه شنبه 8 بهمن ماه 1398  -  Tuesday, January 28, 2020
eco 1pegah
سوپرمارکت
0
یک شنبه 27 بهمن ماه 1392 ساعت 6:29

بزرگترین کمپانی تولیدکننده چای گیاهی از آلمان وارد ایران شد

مریم شعبان زاد: این روزها خواص اعجاب آور چای سبز بر کسی پوشیده نیست و مصرف آن در بین خانواده ها رواج بسیاری پیدا کرده است و اخیرا چای را بهترین نوشیدنی پس از آب می دانند، در پی این استقبال از این محصول بازار برندهای مختلف چای به خصوص در ایران داغ داغ شده است.

از این رو کمپانی "آر سیلینگ اند هیل او اچ جی"  (R Seeling & Hille OHG) آلمانی به ثبت رسمی یکی از برندهای خود به نام "تیکانه" (Teekane) در ایران اقدام کرد، تا نبض بازار چای را در این منطقه نیز به دست بگیرد.

این کمپانی از سال 1882 میلادی در دوسلدوف آلمان به فعالیت پرداخت و امروزه با بیش از 125 سال تجربه به تولید محصولات متنوع و نوآورانه می پردازد و توانست به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده چای گیاهی و انواع محصولات وابسته به آن در جهان شناخته شود و هم اکنون با دارا بودن 1500 کارمند و امکانات تولید و فروش حرفه ای و با استفاده از شرکای بین المللی توزیع، صادرات محصولاتش را به پنجاه کشور جهان انجام دهد.

محصولات "تیکانه" شامل انواع چای و محصولات شبیه چای، چای گیاهی، انواع چای طعم دار همراه با ویتامین و انواع عصاره چای می باشد. همچنین، انواع محصولات کاکائویی، پودر شکلات، چای میوه ای، نوشیدنی های انرژی زا و آب های گازدار از دیگر محصولات این کمپانی است که عرضه می شود.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
ghoncheh
nazgol
پگاه
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
haraz1
sobhan
شیرین عسل1
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
صنایع غذایی ب آ
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آب معدنی واتا
گروه صنعتی پارس استا
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی نان سحر
تک ماکارون
vioni
زر ماکارون
صنایع غذایی مسرور
آیدین
رستوران حاج محسن1
ارسال پیامک
صنایع غذایی دلوسه
تیتر20