چهار شنبه 9 مهر ماه 1399  -  Wednesday, September 30, 2020
pegaheco 1
سوپرمارکت
0
یک شنبه 27 بهمن ماه 1392 ساعت 6:29

بزرگترین کمپانی تولیدکننده چای گیاهی از آلمان وارد ایران شد

مریم شعبان زاد: این روزها خواص اعجاب آور چای سبز بر کسی پوشیده نیست و مصرف آن در بین خانواده ها رواج بسیاری پیدا کرده است و اخیرا چای را بهترین نوشیدنی پس از آب می دانند، در پی این استقبال از این محصول بازار برندهای مختلف چای به خصوص در ایران داغ داغ شده است.

از این رو کمپانی "آر سیلینگ اند هیل او اچ جی"  (R Seeling & Hille OHG) آلمانی به ثبت رسمی یکی از برندهای خود به نام "تیکانه" (Teekane) در ایران اقدام کرد، تا نبض بازار چای را در این منطقه نیز به دست بگیرد.

این کمپانی از سال 1882 میلادی در دوسلدوف آلمان به فعالیت پرداخت و امروزه با بیش از 125 سال تجربه به تولید محصولات متنوع و نوآورانه می پردازد و توانست به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده چای گیاهی و انواع محصولات وابسته به آن در جهان شناخته شود و هم اکنون با دارا بودن 1500 کارمند و امکانات تولید و فروش حرفه ای و با استفاده از شرکای بین المللی توزیع، صادرات محصولاتش را به پنجاه کشور جهان انجام دهد.

محصولات "تیکانه" شامل انواع چای و محصولات شبیه چای، چای گیاهی، انواع چای طعم دار همراه با ویتامین و انواع عصاره چای می باشد. همچنین، انواع محصولات کاکائویی، پودر شکلات، چای میوه ای، نوشیدنی های انرژی زا و آب های گازدار از دیگر محصولات این کمپانی است که عرضه می شود.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
haraz1
sobhan
شیرین عسل1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
nazgol
goncheh1
pegah4
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
رستوران حاج محسن1
vioni
تک ماکارون
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی نان سحر
آیدین
آب معدنی واتا
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی مسرور
تیتر20
صنایع غذایی دلوسه
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
زر ماکارون
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
ارسال پیامک
صنایع غذایی ب آ
گروه صنایع  غذایی نان آوران