شنبه 28 فروردين ماه 1400  -  Saturday, April 17, 2021
peminapegaheco 1
سوپرمارکت
0
یک شنبه 27 بهمن ماه 1392 ساعت 6:29

بزرگترین کمپانی تولیدکننده چای گیاهی از آلمان وارد ایران شد

مریم شعبان زاد: این روزها خواص اعجاب آور چای سبز بر کسی پوشیده نیست و مصرف آن در بین خانواده ها رواج بسیاری پیدا کرده است و اخیرا چای را بهترین نوشیدنی پس از آب می دانند، در پی این استقبال از این محصول بازار برندهای مختلف چای به خصوص در ایران داغ داغ شده است.

از این رو کمپانی "آر سیلینگ اند هیل او اچ جی"  (R Seeling & Hille OHG) آلمانی به ثبت رسمی یکی از برندهای خود به نام "تیکانه" (Teekane) در ایران اقدام کرد، تا نبض بازار چای را در این منطقه نیز به دست بگیرد.

این کمپانی از سال 1882 میلادی در دوسلدوف آلمان به فعالیت پرداخت و امروزه با بیش از 125 سال تجربه به تولید محصولات متنوع و نوآورانه می پردازد و توانست به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده چای گیاهی و انواع محصولات وابسته به آن در جهان شناخته شود و هم اکنون با دارا بودن 1500 کارمند و امکانات تولید و فروش حرفه ای و با استفاده از شرکای بین المللی توزیع، صادرات محصولاتش را به پنجاه کشور جهان انجام دهد.

محصولات "تیکانه" شامل انواع چای و محصولات شبیه چای، چای گیاهی، انواع چای طعم دار همراه با ویتامین و انواع عصاره چای می باشد. همچنین، انواع محصولات کاکائویی، پودر شکلات، چای میوه ای، نوشیدنی های انرژی زا و آب های گازدار از دیگر محصولات این کمپانی است که عرضه می شود.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
لاکیدووو
mihan
haraz1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
شیرین عسل1
goncheh1
زرفروکتوز1
tabiat
pegah2
shirinvatan
nazgol
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
vioni
صنایع غذایی مسرور
حلبچی
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
رستوران حاج محسن1
آب معدنی واتا
آیدین
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
تک ماکارون
گروه صنعتی نان سحر
ارسال پیامک
صنایع غذایی ب آ
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنعتی پارس استا
گروه صنایع  غذایی نان آوران
tejarat talaie
زر ماکارون
تیتر20
صنایع غذایی سحر همدان
آرد سازی پوسان