شنبه 28 فروردين ماه 1400  -  Saturday, April 17, 2021
peminaچاپ و بسته بندی2eco 1
اخبار
0
دو شنبه 12 اسفند ماه 1392 ساعت 11:58

وزیر جهادکشاورزی در جمع اعضای کمیسیون کشاورزی: شرکت پشتیبانی امور دام، بازار نهاده‌های دامی را در اختیار خواهد گرفت

افزایش قیمت نهاده‌های دامی به شکل طبیعی در جابه‌جایی شرکت پشتیبانی امور دام از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهاد کشاورزی صورت گرفته و به‌زودی این شرکت بازار نهاده‌های دامی را در اختیار خواهد گرفت.

نایب‌رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) با اعلام این خبر گفت: در ملاقات کمیسیون کشاورزی با وزیر جهادکشاورزی، وضعیت نابسامان بازار نهاده‌های دامی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و حجتی تأکید کرد: "شرکت پشتیبانی امور دام به‌زودی بازار نهاده‌های دامی را در اختیار خواهد گرفت".

ناصر صالحی‌نسب افزود: به شکل طبیعی، انتقال شرکت پشتیبانی امور دام در جریان اجرایی شدن قانون انتزاع باعث نابسامانی‌ها و برخی افزایش قیمت‌ها در حوزه نهاده‌های دامی شده که شرکت پشتیبانی امور دام به‌زودی با استقرار کامل و با داشتن منابع مالی قابل توجه، بر بازار فعلی مسلط خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در جریان بودجه 93، ردیف مالی مستقلی به شرکت پشتیبانی امور دام اختصاص پیدا نکرد، چرا که این شرکت از زیرمجموعه‌های وزارت جهاد کشاورزی بوده و از توانمندی مالی مناسبی برخوردار بوده و هم‌اکنون در زیرمجموعه امور دام این وزارتخانه قرار گرفته است.

نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در نشست با وزیر جهادکشاورزی، مشخص شد که شرکت پشتیبانی امور دام علاوه بر مدیریت بازار داخلی، بخشی از مدیریت بازرگانی خارجی را نیز در اختیار خواهد گرفت و مشکل دیگر افزایش قیمت نهاده‌ها به شکل کنونی و انفجار ناگهانی قیمت پیش نخواهد آمد.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
tabiat
nazgol
haraz1
mihan
لاکیدووو
زرفروکتوز1
شیرین عسل1
goncheh1
shirinvatan
pegah2
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
تیتر20
آب معدنی واتا
صنایع غذایی سحر همدان
ارسال پیامک
رستوران حاج محسن1
vioni
حلبچی
صنایع غذایی ب آ
صنایع غذایی دلوسه
tejarat talaie
تک ماکارون
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی مسرور
آیدین
گروه صنعتی نان سحر
گروه صنعتی پارس استا
زر ماکارون
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنایع  غذایی نان آوران