یک شنبه 6 خرداد ماه 1397  -  Sunday, May 27, 2018
مارکتی/ قفسه ها تو پر نگه دار/markketyeco 1
اخبار
0
دو شنبه 12 اسفند ماه 1392 ساعت 11:58

وزیر جهادکشاورزی در جمع اعضای کمیسیون کشاورزی: شرکت پشتیبانی امور دام، بازار نهاده‌های دامی را در اختیار خواهد گرفت

افزایش قیمت نهاده‌های دامی به شکل طبیعی در جابه‌جایی شرکت پشتیبانی امور دام از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهاد کشاورزی صورت گرفته و به‌زودی این شرکت بازار نهاده‌های دامی را در اختیار خواهد گرفت.

نایب‌رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) با اعلام این خبر گفت: در ملاقات کمیسیون کشاورزی با وزیر جهادکشاورزی، وضعیت نابسامان بازار نهاده‌های دامی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و حجتی تأکید کرد: "شرکت پشتیبانی امور دام به‌زودی بازار نهاده‌های دامی را در اختیار خواهد گرفت".

ناصر صالحی‌نسب افزود: به شکل طبیعی، انتقال شرکت پشتیبانی امور دام در جریان اجرایی شدن قانون انتزاع باعث نابسامانی‌ها و برخی افزایش قیمت‌ها در حوزه نهاده‌های دامی شده که شرکت پشتیبانی امور دام به‌زودی با استقرار کامل و با داشتن منابع مالی قابل توجه، بر بازار فعلی مسلط خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در جریان بودجه 93، ردیف مالی مستقلی به شرکت پشتیبانی امور دام اختصاص پیدا نکرد، چرا که این شرکت از زیرمجموعه‌های وزارت جهاد کشاورزی بوده و از توانمندی مالی مناسبی برخوردار بوده و هم‌اکنون در زیرمجموعه امور دام این وزارتخانه قرار گرفته است.

نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در نشست با وزیر جهادکشاورزی، مشخص شد که شرکت پشتیبانی امور دام علاوه بر مدیریت بازار داخلی، بخشی از مدیریت بازرگانی خارجی را نیز در اختیار خواهد گرفت و مشکل دیگر افزایش قیمت نهاده‌ها به شکل کنونی و انفجار ناگهانی قیمت پیش نخواهد آمد.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
روغن نازگل
haraz1
shirinasal3
zarforoktoz
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
تک ماکارون
گروه صنعتی پارس استا
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
رستوران حاج محسن1
ارسال پیامک
BA
تیتر20
vioni
آب معدنی واتا
گروه صنایع  غذایی نان آوران
اقتصاد سبز
جوان
زر ماکارون
گروه صنعتی نان سحر
آیدین
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی دلوسه
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی سحر همدان
صنایع غذایی مسرور
فودیار
www.addlikebutton.net