سه شنبه 1 اسفند ماه 1396  -  Tuesday, February 20, 2018
eco 1مه کامه
اخبار
0
دو شنبه 12 اسفند ماه 1392 ساعت 11:58

وزیر جهادکشاورزی در جمع اعضای کمیسیون کشاورزی: شرکت پشتیبانی امور دام، بازار نهاده‌های دامی را در اختیار خواهد گرفت

افزایش قیمت نهاده‌های دامی به شکل طبیعی در جابه‌جایی شرکت پشتیبانی امور دام از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهاد کشاورزی صورت گرفته و به‌زودی این شرکت بازار نهاده‌های دامی را در اختیار خواهد گرفت.

نایب‌رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) با اعلام این خبر گفت: در ملاقات کمیسیون کشاورزی با وزیر جهادکشاورزی، وضعیت نابسامان بازار نهاده‌های دامی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و حجتی تأکید کرد: "شرکت پشتیبانی امور دام به‌زودی بازار نهاده‌های دامی را در اختیار خواهد گرفت".

ناصر صالحی‌نسب افزود: به شکل طبیعی، انتقال شرکت پشتیبانی امور دام در جریان اجرایی شدن قانون انتزاع باعث نابسامانی‌ها و برخی افزایش قیمت‌ها در حوزه نهاده‌های دامی شده که شرکت پشتیبانی امور دام به‌زودی با استقرار کامل و با داشتن منابع مالی قابل توجه، بر بازار فعلی مسلط خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در جریان بودجه 93، ردیف مالی مستقلی به شرکت پشتیبانی امور دام اختصاص پیدا نکرد، چرا که این شرکت از زیرمجموعه‌های وزارت جهاد کشاورزی بوده و از توانمندی مالی مناسبی برخوردار بوده و هم‌اکنون در زیرمجموعه امور دام این وزارتخانه قرار گرفته است.

نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در نشست با وزیر جهادکشاورزی، مشخص شد که شرکت پشتیبانی امور دام علاوه بر مدیریت بازار داخلی، بخشی از مدیریت بازرگانی خارجی را نیز در اختیار خواهد گرفت و مشکل دیگر افزایش قیمت نهاده‌ها به شکل کنونی و انفجار ناگهانی قیمت پیش نخواهد آمد.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
روغن نازگل
farda2
shirinasal3
haraz1
zarforoktoz
تلگرام فودپرس
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
آب معدنی واتا
آرد سازی پوسان
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنعتی پارس استا
جوان
زر ماکارون
گروه صنایع  غذایی نان آوران
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی دلوسه
آیدین
فودیار
صنایع غذایی سحر همدان
صنایع غذایی مسرور
vioni
گروه صنعتی نان سحر
تیتر20
اقتصاد سبز
تک ماکارون
ارسال پیامک
BA
www.addlikebutton.net