شنبه 9 مرداد ماه 1400  -  Saturday, July 31, 2021
pegahچاپ و بسته بندی2pemina
اخبار برگزیده
0
شنبه 16 فروردين ماه 1393 ساعت 13:41

مخالفت انجمن شیرین و شکلات با توافقنامه تعرفه ترجیحی اتاق بازرگانی ایران و ترکیه

دبیر انجمن صنفی صنایع بیسکوئیت، شیرینی و شکلات مخالفت خود را مبنی بر شنیده های موثق بر تعیین تعرفه ترجیحی صادرات و واردات فی مابین ایران و ترکیه، خارج از چهارچوب کارشناسی اعلام کرد و گفت: تا حذف کامل، پیگیری این توافقنامه در دستور کار انجمن قرار دارد.

 به گزارش روابط عمومی کانون انجمن های صنفی صنایع غذایی، جمشید مغازه ای در خصوص شنیده هایی مبنی بر تعیین تعرفه ترجیحی گفت: براساس اطلاعات واصله فی مابین اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران با اتاق بازرگانی ترکیه در مورد ترجیحات تعرفه ای بین ایران و ترکیه مذاکراتی مطرح و توافقاتی صورت پذیرفته است که نگرانی واحدهای تولیدی صنعت شیرنی و شکلات را به خصوص در زمینه واردات و صادرات محصولات این صنعت موجب شده است، بنابراین مراتب از طریق سازمان توسعه تجارت ایران در حال پیگیری است.

وی افزود: بدیهی و لازم بذکر است که تصمیمات اتخاذ شده در این مورد حساس، بدون حضور و نظر کارشناسی سازمان توسعه تجارت امکان پذیر نیست.

مغازه ای در مورد اطلاعات بیشتر از این توافقنامه مطرح شده گفت: قابل ذکر است در این مورد نامه ای از سوی مدیریت دفتر توسعه کالا صادرات، سازمان توسعه تجارت ایران به مدیریت دفتر بازرگانی کشورهای آسیا و اقیانوسیه ارسال شده و صحت و سقم اطلاعات واصله و نتایج بعمل آمده را جویا شده است که مراتب فوق نیز از طریق انجمن صنفی صنایع بیسکوئیت، شیرینی و شکلات به دلیل حساسیت موضوع در حال پیگیری است و تا حذف کامل توافقنامه ی مطروحه، در دستور کار ما قرار دارد.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
nazgol-98
pegah2
زرفروکتوز1
لاکیدووو
haraz1
شیرین عسل1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
taknan2
فشذهشف2
mihan2
goncheh-98
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
tejarat talaie
آب معدنی واتا
صنایع غذایی ب آ
آرد سازی پوسان
گروه صنعتی نان سحر
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی مسرور
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنایع  غذایی نان آوران
رستوران حاج محسن1
تیتر20
zar
حلبچی
ardineh
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آیدین
صنایع غذایی دلوسه
صنایع غذایی سحر همدان
ارسال پیامک
تک ماکارون
vioni