سه شنبه 4 آبان ماه 1400  -  Tuesday, October 26, 2021
peminaچاپ و بسته بندی2pegah
اخبار برتر
0
پنج شنبه 21 فروردين ماه 1393 ساعت 22:30

دیدار نوروزی روسای اتحادیه‌ها و انجمن‌های صنایع غذایی+گزارش تصویری

دیدار نوروزی روسای اتحادیه ها و انجمن‌های صنایع غذایی کشور در محل کانون انجمن های صنایع غذایی امروز بعد از ظهر با حضور گسترده فعالان صنعت غذا برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی کانون انجمن های صنایع غذایی، در این دیدار نوروزی بسیاری از دبیران، روسا و نمایندگان انجمن‌های مختلف عضو کانون صنایع غذایی حضور داشتند و هر یک در سخنان کوتاهی ضمن تبریک سال نو به بیان دیدگاه‌های خود درباره آخرین وضعیت صنعت غذا در سال گذشته و امسال پرداختند.

 محمدرضا مرتضوی، رییس هیات مدیره کانون انجمن‌های صنایع غذایی در این دیدار با اشاره به اینکه صنعت غذا باید در سال 1393 برای بهبود سفره مردم تلاش بیشتری کند، گفت: صنعت غذا باید حرفهای خود را با شجاعت و جسارت تمام بیان و مطالبات خود را از دولت درخواست کند که در نهایت بهبود وضعیت صنعت غذا باعث ارتقای تامین غذای موردنیاز مردم خواهد شد.

وی همچنین به نمایندگی از اعضای کانون صنایع غذایی و فعالان این حوزه انصراف فعالان و مدیران صنعت غذا را از دریافت یارانه نقدی اعلام کرد.

 همچنین در این دیدار کاوه زرگران، دبیرکل کانون ضمن اشاره به فعالیت‌ها و دستاوردهای کانون در سال 1392 به صورت تفکیک شده به بیان فعالیت‌ها و دستاوردها انجمنهای مختلف صنایع غذایی عضو کانون نیز پرداخت.

 دبیرکل کانون همچنین با تسلیت درگذشت پدر گرامی جناب آقای مهندس موحد، دبیرکل سابق کانون خبر داد که به همین مناسبت مجلس ترحیمی در روز یکشنبه مورخه 24 فروردین 1393 از ساعت 16 الی 17:30 در شهرک غرب، میدان صنعت، بلوار فرحزادی، ابتدای خیابان شهید سیف، مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد که اعضای کانون و روسای اتحادیه و انجمن های صنایع غذایی در این مراسم شرکت خواهند کرد.

 همچنین در جریان این دیدار طی حکمی از سوی دبیرکل کانون مهندس بهروز فروتن با توجه به سوابقش به عنوان مسئول مرکز تحقیقات کانون و عملکرد سالیان متوالی که در صنعت غذا داشته است، به عنوان مشاور عالی کانون انجمن های صنایع غذایی ایران و عضو شورای مشورتی منصوب شد.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
فشذهشف2
شیرین عسل1
nazgol-98
taknan2
زرفروکتوز1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
mihan2
پگاه-خامه
goncheh-98
لاکیدووو
haraz1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
تیتر20
vioni
آب معدنی واتا
آرد سازی پوسان
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی مسرور
zar
kandoj
گروه صنایع  غذایی نان آوران
tejarat talaie
ارسال پیامک
ardineh
گروه صنعتی نان سحر
گروه صنعتی پارس استا
آیدین
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی سحر همدان
صنایع غذایی ب آ
حلبچی
صنایع غذایی دلوسه