شنبه 27 بهمن ماه 1397  -  Saturday, February 16, 2019
eco 1انتخابات اتاق بازرگانی
اخبار برگزیده
1
چهار شنبه 23 آبان ماه 1397 ساعت 15:8

«دانزه» برای تولید روغن زیتون به روش سرد مجوز گرفت

مواد غذایی> اقتصاد غذا - شرکت دانزه به عنوان نخستین شرکت ایرانی موفق به دریافت مجوز تولید روغن زیتون به روش سرد شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فود پرس»، غفار علیزاده مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر گفت : بر اساس پروانه صادره از سوی سازمان جهاد کشاورزی این شرکت در تاریخ ۱۵ ابان ۹۷ موفق به دریافت پروانه بهره برداری گردیده است.
وی افزود : شرکت­ صنایع ­غذایی­ دانزه (سهامی خاص) در سال 1391 با هدف تولید و استحصال زیتون و روغن زیتون و فرآوری و بسته­ بندی محصولات خشکبار و زعفران تاسیس گردید.
علیزاده گفت : شرکت دانزه برای اولین بار در کشو، نسبت به سفارش و ساخت مدرن­ترین سامانه­ های روغن­کشی از جمله ماشین­ آلات مدرن آسیاب، مالاکسر(همزن) مجهز به سنسورهای کنترل حرارت و بدون مصرف آب و همچنین مجهز به سامانه­ های تعدیل کننده حرارت در طول مراحل روغن­ کشی به علاوه دکانتر(سانتریفوژ) دو فاز و سامانه کنترل دمای روغن در سپراتور یا جداکننده آب و اسیدهای مضر روغن زیتون و سامانه فیلتراسیون شنی وکاغذی تکمیلی روغن ­زیتون به منظور جداسازی ریز مواد لرد و همچنین بهره­ گیری از مخازن نگهداری روغن بر اساس استانداردهای روز دنیا و همچنین تدارک ماشین­ آلات مدرن بسته ­بندی از کشور ایتالیا و آزمایشگاه شیمی و تست پنل اقدام نمود و اکنون این صنعت ارزشمند در شهرک صنعتی لوشان واقع در مهد زیتون کشور (شهرستان رودبار گیلان) در حال فعالیت می­ باشد.
شرکت دانزه به منظور تولید زیتون و روغن زیتون فرابکر و با کیفیت از مزرعه تا بازار، اقدام به ایجاد 220 هکتار باغ مکانیزه زیتون بر اساس مشاوره ­های فنی و تخصصی مراکز تحقیقاتی زیتون و همچنین ورود بالغ بر 60000 اصله نهال از نوع درجه یک کرونایکی و آربکین به صورت کشت­ بافتی از کشور ایتالیا نموده است تا بتواند تمامی مراحل کاشت، داشت، برداشت و استیصال را در یک مجموعه بهم پیوسته تحت کنترل کیفی داشته باشد.
مدیرعامل شرکت صنایع غذایی دانزه گفت: این شرکت مصمم است با تکیه بر توان تولیدی و تکنولوژی و افق چشم­ انداز خود با ارائه محصولات کیفی و مطابق با استانداردهای بین­ المللی، علاوه بر ارتقاء سلامت آحاد جامعه، برند برتر داخلی در زمینه تولید زیتون و روغن زیتون ارگانیک فضای جدیدی را در عرصه بازارهای جهانی محقق سازد.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
روغن نازگل
haraz1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
ghoncheh
زر فروکتوز
شیرین عسل1
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
کشاورزی
vioni
تیتر20
صنایع غذایی سحر همدان
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی مسرور
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی ب آ
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آیدین
صنایع غذایی دلوسه
فودیار
ارسال پیامک
گروه صنعتی نان سحر
تک ماکارون
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
رستوران حاج محسن1
اقتصاد سبز
زر ماکارون
گروه صنعتی پارس استا
جوان
آب معدنی واتا
www.addlikebutton.net