سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
pegaheco 1
اخبار برگزیده
1
سه شنبه 30 خرداد ماه 1396 ساعت 13:52

علی شریعتی عضو هیات نمایندگان اتاق ایران:/

طیب نیا تئوریسینی است که بر حوزه‌ وزارتی خود اشراف کامل دارد/ ضرورت تداوم اقدامات اصلاحی در دولت دوازدهم

عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: وزیر اقتصاد دولت یازدهم، یک تئوریسین واجد شرایط برای بخش کلان اقتصاد کشور است و می‌تواند جلوی هدر رفت منابع بانکی را بگیرند.

علی شریعتی، عضو اتاق بازرگانی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در خصوص عملکرد علی طیب نیا در وزارت اقتصاد، گفت: در چهار سال گذشته طیب‌نیا نشان داد که بر حوزه وزارتی خود کاملا اشراف دارد و بر همین اساس توانست با کنترل نقدینگی، تورم را کاهش دهد.

علی شریعتی گفت: وزیر اقتصاد دولت یازدهم، یک تئوریسین واجد شرایط برای بخش کلان اقتصاد کشور است و می‌تواند جلوی هدر رفت منابع بانکی را بگیرند. یکی از معضلات دولت قبل نابسامانی بانک‌ها در اعطای تسهیلات و عدم نظارت کافی بر روی آنها بود که سبب شد اختلاس‌های چند میلیاردی به وجود آید.

وی تصریح کرد: جلوگیری از رشد قارچ گونه موسسات مالی و اعتباری و الزام آنها به رعایت بخشنامه‌ها و قوانین بانکی یکی دیگر از کارهای مثبت طیب‌نیا بود.

عضو کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق ایران گفت: پیگیری ایشان در خصوص وصول مالیات از برخی از نهادها که تا چند سال پیش حاضر به پرداخت مالیات خود نبودند و تحقق 80 درصدی درآمدهای مالیاتی از دیگر عملکردهای مثبت ایشان بوده است.

وی تاکید کرد: با توجه به مجموع اقدامات صورت گرفته، تدوام حضور طیب‌نیا در وزارت اقتصاد برای تداوم اقدامات اصلاحی، ضروری به نظر می‌رسد.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
پگاه
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
شیرین عسل1
ghoncheh
زرفروکتوز1
haraz1
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
صنایع غذایی مسرور
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
رستوران حاج محسن1
گروه صنعتی نان سحر
آب معدنی واتا
زر ماکارون
صنایع غذایی دلوسه
vioni
آرد سازی پوسان
گروه صنعتی پارس استا
تک ماکارون
صنایع غذایی ب آ
گروه صنایع  غذایی نان آوران
تیتر20
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آیدین
ارسال پیامک
صنایع غذایی سحر همدان