پنج شنبه 30 آبان ماه 1398  -  Thursday, November 21, 2019
pegaheco 1
اخبار برگزیده
0
سه شنبه 30 خرداد ماه 1396 ساعت 13:52

علی شریعتی عضو هیات نمایندگان اتاق ایران:/

طیب نیا تئوریسینی است که بر حوزه‌ وزارتی خود اشراف کامل دارد/ ضرورت تداوم اقدامات اصلاحی در دولت دوازدهم

عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: وزیر اقتصاد دولت یازدهم، یک تئوریسین واجد شرایط برای بخش کلان اقتصاد کشور است و می‌تواند جلوی هدر رفت منابع بانکی را بگیرند.

علی شریعتی، عضو اتاق بازرگانی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در خصوص عملکرد علی طیب نیا در وزارت اقتصاد، گفت: در چهار سال گذشته طیب‌نیا نشان داد که بر حوزه وزارتی خود کاملا اشراف دارد و بر همین اساس توانست با کنترل نقدینگی، تورم را کاهش دهد.

علی شریعتی گفت: وزیر اقتصاد دولت یازدهم، یک تئوریسین واجد شرایط برای بخش کلان اقتصاد کشور است و می‌تواند جلوی هدر رفت منابع بانکی را بگیرند. یکی از معضلات دولت قبل نابسامانی بانک‌ها در اعطای تسهیلات و عدم نظارت کافی بر روی آنها بود که سبب شد اختلاس‌های چند میلیاردی به وجود آید.

وی تصریح کرد: جلوگیری از رشد قارچ گونه موسسات مالی و اعتباری و الزام آنها به رعایت بخشنامه‌ها و قوانین بانکی یکی دیگر از کارهای مثبت طیب‌نیا بود.

عضو کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق ایران گفت: پیگیری ایشان در خصوص وصول مالیات از برخی از نهادها که تا چند سال پیش حاضر به پرداخت مالیات خود نبودند و تحقق 80 درصدی درآمدهای مالیاتی از دیگر عملکردهای مثبت ایشان بوده است.

وی تاکید کرد: با توجه به مجموع اقدامات صورت گرفته، تدوام حضور طیب‌نیا در وزارت اقتصاد برای تداوم اقدامات اصلاحی، ضروری به نظر می‌رسد.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
nazgol
پگاه
haraz1
زرفروکتوز1
شیرین عسل1
ghoncheh
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
تیتر20
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آب معدنی واتا
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آرد سازی پوسان
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی ب آ
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی پارس استا
آیدین
زر ماکارون
صنایع غذایی دلوسه
تک ماکارون
ارسال پیامک
vioni
گروه صنعتی نان سحر
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی مسرور