چهار شنبه 9 مهر ماه 1399  -  Wednesday, September 30, 2020
pegaheco 1
اخبار برتر
1
سه شنبه 22 تير ماه 1395 ساعت 15:0

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی:

پسر اسطوره فوتبال بدهی 25 میلیارد تومانی خود را پرداخت نکند، وثیقه‌ را به اجرا می‌گذاریم

کشاورزی> مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی گفت: خریداران 20 میلیارد تومان برنج رهنی از شرکت بازرگانی دولتی طبق قانون موظف به پرداخت هستند و در صورت عدم پرداخت، وثیقه آنها را به اجرا می‌گذاریم.

علی قنبری امروز در حاشیه همایش بزرگداشت پنجاهمین سال فعالیت شرکت توسعه کشت دانه‌های روغنی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه بدهی پسر اسطوره فوتبال به شرکت بازرگانی برای فروش برنج چه شد، گفت: برنج طبق قانون، به صورت رهنی به آنها فروخته شد و زمان پرداخت فرا رسیده و باید مطالبات ما توسط آنها پرداخت شود.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی اظهار داشت: اگر پرداخت انجام نشود، وثیقه آنها به اجرا گذاشته می‌شود.

وی مبلغ فروش برنج به پسر اسطوره فوتبال را 20 میلیارد تومان عنوان کرد و اظهار داشت: با سود آن باید 25 میلیارد تومان به شرکت بازرگانی دولتی پول پرداخت شود.

قنبری تصریح کرد: زمان فروش رهنی برنج به این شخص 6 ماه بوده است که الان مدت نه تنها به اتمام رسیده بلکه دو بار تمدید شده و آنها موظف به پرداخت هستند.

وی در مورد خرید کلزا اظهار داشت: 62 هزار تن کلزا در سال زراعی جاری از کشاورزان خریداری شد که 99 درصد پول آن یعنی حدود 150 میلیارد تومان به کشاورزان پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: همچنین 6 میلیون و 600 هزار تن گندم به صورت تضمینی از کشاورزان خریداری شد و 60 درصد پول گندم‌کاران تاکنون پرداخت شده است.

وی بیان داشت: روزانه حدود 10 هزار تن شکر در بورس کالا عرضه می‌شود، در حالی که فقط بخش کمی از ان خریداری می‌شود و تقاضا برای آن کم است.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی دلال‌بازی را عامل گرانی شکر عنوان کرد و اظهار داشت: با ایجاد جو روانی برای نشان دادن کمبود این کالا در بازار عده‌ای سعی دارند، بازار شکر را به هم بزنند.

وی همچنین تصریح کرد: ذخایر استراتژیک برنج شرکت به اندازه کافی وجود دارد و هیچ مشکلی در این زمینه نیست.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
nazgol
pegah4
haraz1
sobhan
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
شیرین عسل1
زرفروکتوز1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
صنایع غذایی ب آ
گروه صنایع  غذایی نان آوران
گروه صنعتی نان سحر
آرد سازی پوسان
رستوران حاج محسن1
آب معدنی واتا
تک ماکارون
vioni
زر ماکارون
صنایع غذایی مسرور
صنایع غذایی سحر همدان
صنایع غذایی دلوسه
ارسال پیامک
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنعتی پارس استا
تیتر20
آیدین
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران