سه شنبه 6 خرداد ماه 1399  -  Tuesday, May 26, 2020
eco 1pegah
تورها ونمایشگاه ها
2
دو شنبه 4 آبان ماه 1394 ساعت 10:8

در آستانه ششمین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی استان کرمانشاه صورت گرفت/

الزام استفاده از ماشین آلات مدرن در واحدهای تولیدی صنایع غذایی کرمانشاه

صنایع غذایی> اقتصاد غذا - ششمین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، نان، شیرینی شکلات، نوشیدنی، لبنیات، ماشین آلات و صنایع وابسته از تاریخ 11 لغایت 15 آبان 94 توسط شرکت  پیشرو نما تجارت سپنتا درمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان کرمانشاه برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا،  ششمین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، نان، شیرینی شکلات، نوشیدنی، لبنیات، ماشین آلات و صنایع وابسته با همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه برگزار می شود و از جمله فعالیت های  شرکت شهرک های صنعتی  اطلاع رسانی به تمامی واحد های تولیدی استان و فراخوان برای حضور در  نمایشگاه می باشد. همچنین با پرداخت یارانه به واحدهای تولیدی استان و تشویق به حضور در نمایشگاه حمایت خود را از نمایشگاه صنایع غذایی اعلام کرده است.
بنا بر این گزارش انجمن کنترل کیفیت و فنی استان کرمانشاه از جمله انجمن های فعال در استان می باشد. که اطلاع رسانی نمایشگاه نیز از طریق این انجمن به  اعضا صورت پذیرفته است. انجمن دارای حدود 300 عضو از صنایع غذایی دارویی و بهداشتی می باشد.
غرفه شرکت شهرک های صنعتی استان و انجمن کنترل کیفیت  فنی استان کرمانشاه در نمایشگاه و حضور مدیران این تشکل ها به منظور آشنایی با شرکت های تولیدی و صنعتی حاضر در نمایشگاه و معرفی این شرکت ها به اعضای خود و هم چنین برگزاری نشست جهت آشنایی با فناوری های جدید و  شیوه های جدید تولید جهت اصلاح و ارتقای کیفیت تولیدات برای همکاری های بیشتر  در آینده با این شرکت ها دایر می باشد.
لازم به ذکر است با توجه به ملزم کردن انجمن کنترل کیفیت و فنی به شرکت های تولیدی استان جهت استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته در جهت بالا بردن کیفیت تولیدات و هم چنین خارج شدن بعضی واحد ها که همچنان به صورت سنتی فعالیت می کنند شاهد استقبال این واحدها از شرکت های ماشین آلات پخت نان شیرینی و بسته بندی مواد غذایی خواهیم بود.
خوشه های توسعه لبنی و نان برنجی استان هم با نمایشگاه همکاری دارند.
فراخوان جهاد کشاورزی به تمامی سازمان های جهاد کشاورزی استان های کشور جهت همکاری با نمایشگاه کرمانشاه و حضور واحد های صنایع غذایی  حاضر در نمایشگاه که از طریق سازمان های جهاد کشاورزی استان های همجوار به نمایشگاه معرفی شدند..
به گفته روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان کرمانشاه اطلاع رسانی و دعوت از سازمان ها انجمن ها نهاد ها تشکل ها جهت بازدید از نمایشگاه آغاز شده است... از سازمان های جهاد کشاورزی و شرکت شهرک های صنعتی استان های همجوار هم برای بازدید از نمایشگاه دعوت بعمل میآید. هم چنین دعوت از اتحادیه قنادان نانوایان هتلداران و دیگر اتحادیه های مرتبط در دستور کار قرار گرفته است.
از استان های تهران،مشهد،اصفهان،شیراز، یزد، قم، اردبیل،آذربایجان غربی،کردستان، خوزستان، سیستان و بلوچستان جهت معرفی و عرضه تولیدات خود در این نمایشگاه حضور دارند.

تلفن دفتر تهران: 44606916-44895467-44895461-021      

فکس: 44895438-021

پست الکترونیک:sepanta.expo@yahoo.com                               

همراه: 09190641313 –09125707312
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
haraz1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
sobhan
زرفروکتوز1
nazgol
goncheh1
رمضان
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
تک ماکارون
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی دلوسه
زر ماکارون
ارسال پیامک
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی سحر همدان
تیتر20
گروه صنعتی پارس استا
گروه صنایع  غذایی نان آوران
آیدین
رستوران حاج محسن1
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی مسرور
صنایع غذایی ب آ
آب معدنی واتا
vioni