سه شنبه 29 بهمن ماه 1398  -  Tuesday, February 18, 2020
pegaheco 1
اخبار برتر
3
دو شنبه 20 آذر ماه 1396 ساعت 14:53

عطایی فر مدیرعامل شرکت توسعه کشت دانه های روغنی شد

کشاورزی> اقتصاد غذا - مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت توسعه کشت دانه های روغنی با حضور تمامی اعضای هیات مدیره برگزار شد و امیر عطایی فر به عنوان مدیرعامل جدید جانشین هوشنگ شادی نو شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فود پرس»، امیر عطایی فر از مدیران خوشنام و باسابقه در زمینه کالاهای اساسی به ویژه روغن نباتی است و سابقه 25 سال حضور در بخشهای مختلف شرکت بازرگانی دولتی ایران را درکارنامه  اجرایی خود دارد. عطایی فر طی 5 سال اخیر در بخش خصوصی به صورت فعال حضور داشته است که از آن جمله می توان به حضور در شرکت تعاونی کارخانجات فرآوری روغن و دانه های روغنی ایران «فردا»، اشاره کرد.
شرکت توسعه کشت دانه های روغنی به عنوان کلیدی ترین شرکت تولید بذر دانه های روغنی در کشور شناخته می شود که طی بیش از نیم قرن به تولید و توسعه کشت دانه های روغنی در کشور همت گمارده است.
شرکت توسعه کشت دانه های روغنی در بیستم بهمن ماه ۱۳۴۵ با هدف سازماندهی و ایجاد ارتباط مناسب بین زنجیره   تولید (کشاورزان) و مصرف (کارخانجات روغنکشی و روغن نباتی) و به عنوان بازوی اجرایی وزارت کشاورزی تاسیس شد.
این شرکت با سرمایه کارخانه های روغن نباتی ثبت شده و باحضور ناظر عالی وزیر کشاورزی اداره میشود که نقش موثری در باقیماندن دانه های روغنی درچرخه تولیدات کشاورزی کشور داشته است.
عمده فعالیت این شرکت شامل عملیات انعقاد قرارداد با کشاورزان ، توزیع نهاده ها ، ارائه خدمات فنی، ارزیابی سطوح سبز وخرید چهاردانه روغنی عمده یعنی آفتابگردان روغنی ، سویا ، گلرنگ و کلزا (در دهه اخیر) می باشد.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
sobhan
haraz1
ghoncheh
nazgol
پگاه
زرفروکتوز1
شیرین عسل1
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
vioni
رستوران حاج محسن1
آرد سازی پوسان
تک ماکارون
گروه صنعتی نان سحر
زر ماکارون
ارسال پیامک
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنعتی پارس استا
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی مسرور
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
تیتر20
صنایع غذایی ب آ
آیدین
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آب معدنی واتا
صنایع غذایی سحر همدان