شنبه 30 شهريور ماه 1398  -  Saturday, September 21, 2019
pegaheco 1
اخبار برتر
3
دو شنبه 20 آذر ماه 1396 ساعت 14:53

عطایی فر مدیرعامل شرکت توسعه کشت دانه های روغنی شد

کشاورزی> اقتصاد غذا - مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت توسعه کشت دانه های روغنی با حضور تمامی اعضای هیات مدیره برگزار شد و امیر عطایی فر به عنوان مدیرعامل جدید جانشین هوشنگ شادی نو شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فود پرس»، امیر عطایی فر از مدیران خوشنام و باسابقه در زمینه کالاهای اساسی به ویژه روغن نباتی است و سابقه 25 سال حضور در بخشهای مختلف شرکت بازرگانی دولتی ایران را درکارنامه  اجرایی خود دارد. عطایی فر طی 5 سال اخیر در بخش خصوصی به صورت فعال حضور داشته است که از آن جمله می توان به حضور در شرکت تعاونی کارخانجات فرآوری روغن و دانه های روغنی ایران «فردا»، اشاره کرد.
شرکت توسعه کشت دانه های روغنی به عنوان کلیدی ترین شرکت تولید بذر دانه های روغنی در کشور شناخته می شود که طی بیش از نیم قرن به تولید و توسعه کشت دانه های روغنی در کشور همت گمارده است.
شرکت توسعه کشت دانه های روغنی در بیستم بهمن ماه ۱۳۴۵ با هدف سازماندهی و ایجاد ارتباط مناسب بین زنجیره   تولید (کشاورزان) و مصرف (کارخانجات روغنکشی و روغن نباتی) و به عنوان بازوی اجرایی وزارت کشاورزی تاسیس شد.
این شرکت با سرمایه کارخانه های روغن نباتی ثبت شده و باحضور ناظر عالی وزیر کشاورزی اداره میشود که نقش موثری در باقیماندن دانه های روغنی درچرخه تولیدات کشاورزی کشور داشته است.
عمده فعالیت این شرکت شامل عملیات انعقاد قرارداد با کشاورزان ، توزیع نهاده ها ، ارائه خدمات فنی، ارزیابی سطوح سبز وخرید چهاردانه روغنی عمده یعنی آفتابگردان روغنی ، سویا ، گلرنگ و کلزا (در دهه اخیر) می باشد.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
پگاه
ghoncheh
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
nazgol
زرفروکتوز1
haraz1
شیرین عسل1
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
تک ماکارون
آب معدنی واتا
صنایع غذایی سحر همدان
تیتر20
گروه صنعتی نان سحر
آرد سازی پوسان
آیدین
ارسال پیامک
رستوران حاج محسن1
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
vioni
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی مسرور
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنایع  غذایی نان آوران
زر ماکارون
صنایع غذایی ب آ