شنبه 10 اسفند ماه 1398  -  Saturday, February 29, 2020
eco 1pegah
اخبار برگزیده
1
چهار شنبه 28 مرداد ماه 1394 ساعت 10:26

با حضور مدیران صنایع غذایی و کشاورزی در اتاق تهران برگزار شد:/

تقدیر از 36 برگزیده صنعت غذا در 12 گروه کالایی به انتخاب مصرف کنندگان

صنایع غذایی> سومین جشنواره برترین برندهای صنایع غذایی ایران در اتاق بازرگانی تهران برگزار و در آن از ۳۶ برگزیده این صنعت در دوازده گروه کالایی تقدیر شد.


در ادامه برگزاری نظرسنجی انتخاب برترین برندهای صنایع غذایی به انتخاب مصرف کنندگان که به ابتکار ماهنامه "اقتصاد سبز" و همکاری اتاق تهران، وزارت جهاد کشاورزی، بانک کشاورزی و کانون انجمن های صنفی صنایع غذایی ایران برگزار شد؛ گروه های کنسرو، فرآورده های گوشتی، اسنک، نوشیدنی ها، روغن، نان، لبنیات، شیرینی و شکلات، ماکارونی، قارچ، زعفران و چای و ادویه و سبزیجات خشک 12 گروه برگزیده صنایع غذایی در این جشنواره بودند که هر گروه سه برگزیده داشت.

بر اساس این گزارش، بیش از 15 هزار و 500 مصرف کننده با پر کردن فرم های مکتوب که در طول یک سال از طریق مخاطبان این ماهنامه تخصصی صنعت غذا منتشر می شد 36 برگزیده این جشنواره را بدون دریافت ریالی از شرکت کنندگان که در نوع خود بی سابقه است، در مراسمی با تشریفات محدود، انتخاب کردند.
مشتری مداری، کیفیت، قیمت و ارائه خدمات از جمله شاخص های انتخاب برترین های صنایع غذایی از دید مصرف کنندگان بود.
بنابراین گزارش در این جشنواره که در جریان آن از شاهرخ ظهیری، پدر صنعت غذا به پاس فعالیت دراز مدت در صنعت غذا تجلیل جداگانه ای به عمل آمد، ضمن سخنرانی وی عظیم فضلی پور عضو شورای سازمان جهانی علائم تجاری، کاوه زرگران رییس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تهران و محمدرضا مرتضوی دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران به فراخور موضوع جشنواره و وضعیت روز حاکم بر صنعت غذا، به دفاع از حقوق صنفی این صنعت و همچنین تاکید بر اوضاع بین المللی حاکم بر این صنعت پرداختند.
در این جشنواره از دستگاه های دولتی ابویی مهریزی مدیرکل دفتر صنایع غیر فلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت و شاهرخ رمضان نژاد مشاور وزیر جهاد کشاورزی و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی حضور داشتند.


منبع:ایانا
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
sobhan
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
ghoncheh
شیرین عسل1
nazgol
پگاه
haraz1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
تک ماکارون
تیتر20
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی نان سحر
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنعتی پارس استا
ارسال پیامک
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی ب آ
گروه صنایع  غذایی نان آوران
آیدین
آب معدنی واتا
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی مسرور
صنایع غذایی دلوسه
vioni
زر ماکارون
آرد سازی پوسان