جمعه 16 خرداد ماه 1399  -  Friday, June 5, 2020
pegaheco 1
اخبار برگزیده
1
چهار شنبه 24 ارديبهشت ماه 1399 ساعت 16:23

آغاز خرید مرغ مازاد مرغداران به قیمت ۱۴۵۰۰ تومان + سند

مواد غذایی> براساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار، شرکت پشتیبانی امور دام برای حمایت از مرغداران تولید مازاد آنها را به قیمت ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان و ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان با توجه به اوزان خریدای می‌کند.

 براساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار، شرکت پشتیبانی امور دام برای حمایت از مرغداران، تولید مازاد آنها را به قیمت هر کیلوگرم 14500 تومان با سقف وزنی هزار و 600 گرم لاشه و 12700 تومان در مورد بقیه اوزان در حجم روزانه 1500 تا 2000 تن  خریداری می کند.

متن نامه مرتضی رضایی معاون وزیر و رئیس هیات مدیره شرکت پشتیبانی امور دام کشور به حسن عباسی معروفان مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام به شرح زیر است.

جناب آقای عباسی معروفان

مدیر عامل محترم شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور

با احترام در راستای اجرایی نمودن بند 5 ابلاغیه وزیر محترم به شماره 020/3484 مورخ 99/2/21 و نیز مصوبات روز 99/2/22 کارگروه تنظیم بازار و جلسه کارگروه مربوطه در محل معاونت در تاریخ 99/2/22 مبنی بر جمع آوری و خرید مرغ مازاد و کاهش ضرر و زیان مرغداران خواهشمند است نسبت به اجرایی نمودن موارد ذیل در اسرع وقت اقدامات لازم صورت پذیرد.

1_خرید روزانه 1500 تا 2000 تن مرغ مازاد استان‌ها با قیمت مصوب 14500 تومان با سقف وزنی هزار و 600 گرم لاشه و 12700 تومان در مورد بقیه اوزان

2_با توجه به اهمیت جایگاه زنجیره های تولید گوشت مرغ را رعایت سهم 15 درصد از کل سهم خرید لحاظ گردد.

3_خرید فقط با مباشرت یا قرارداد با تشکل های استانی و شهرستانی و یا مستقیم از مرغداران انجام شده و به هیچ وجه مستقیماً از کشتارگاه خرید انجام نشود.

4_مدیران شرکت پشتیبانی و معاونین بهبود تولیدات دائمی و مدیران کل دامپزشکی استان ها موظفند در هر استان و یا شهرستان با مشارکت کامل تشکل مربوطه ترتیباتی اتخاذ نمایید تا با همکاری کامل بخش های مربوطه مرغ مازاد مر دارند مستقیماً و با کمترین تشریفات خریداری گردد.

5_معاونت امور دام استان مسئولیت هماهنگی بین تمام بخش‌ها دستگاه‌ها و تشکل‌ها را برای اجرایی نمودن این دستورالعمل عهده دار می باشد.

6_میزان خرید هر استان به تفکیک روزانه جهت تصمیم گیری های بعدی به اینجانب گزارش گردد.

مرتضی رضایی معاون وزیر و رئیس هیئت مدیره شرکت پشتیبانی امور دام کشور


منبع:تسنیم
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
شیرین عسل1
goncheh1
sobhan
nazgol
haraz1
زرفروکتوز1
pegah3
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
تک ماکارون
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنعتی پارس استا
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
ارسال پیامک
آب معدنی واتا
آرد سازی پوسان
تیتر20
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی مسرور
رستوران حاج محسن1
آیدین
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی نان سحر
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی ب آ
vioni
زر ماکارون