دو شنبه 20 مرداد ماه 1399  -  Monday, August 10, 2020
pegaheco 1
اخبار برگزیده
1
چهار شنبه 24 ارديبهشت ماه 1399 ساعت 16:23

آغاز خرید مرغ مازاد مرغداران به قیمت ۱۴۵۰۰ تومان + سند

مواد غذایی> براساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار، شرکت پشتیبانی امور دام برای حمایت از مرغداران تولید مازاد آنها را به قیمت ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان و ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان با توجه به اوزان خریدای می‌کند.

 براساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار، شرکت پشتیبانی امور دام برای حمایت از مرغداران، تولید مازاد آنها را به قیمت هر کیلوگرم 14500 تومان با سقف وزنی هزار و 600 گرم لاشه و 12700 تومان در مورد بقیه اوزان در حجم روزانه 1500 تا 2000 تن  خریداری می کند.

متن نامه مرتضی رضایی معاون وزیر و رئیس هیات مدیره شرکت پشتیبانی امور دام کشور به حسن عباسی معروفان مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام به شرح زیر است.

جناب آقای عباسی معروفان

مدیر عامل محترم شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور

با احترام در راستای اجرایی نمودن بند 5 ابلاغیه وزیر محترم به شماره 020/3484 مورخ 99/2/21 و نیز مصوبات روز 99/2/22 کارگروه تنظیم بازار و جلسه کارگروه مربوطه در محل معاونت در تاریخ 99/2/22 مبنی بر جمع آوری و خرید مرغ مازاد و کاهش ضرر و زیان مرغداران خواهشمند است نسبت به اجرایی نمودن موارد ذیل در اسرع وقت اقدامات لازم صورت پذیرد.

1_خرید روزانه 1500 تا 2000 تن مرغ مازاد استان‌ها با قیمت مصوب 14500 تومان با سقف وزنی هزار و 600 گرم لاشه و 12700 تومان در مورد بقیه اوزان

2_با توجه به اهمیت جایگاه زنجیره های تولید گوشت مرغ را رعایت سهم 15 درصد از کل سهم خرید لحاظ گردد.

3_خرید فقط با مباشرت یا قرارداد با تشکل های استانی و شهرستانی و یا مستقیم از مرغداران انجام شده و به هیچ وجه مستقیماً از کشتارگاه خرید انجام نشود.

4_مدیران شرکت پشتیبانی و معاونین بهبود تولیدات دائمی و مدیران کل دامپزشکی استان ها موظفند در هر استان و یا شهرستان با مشارکت کامل تشکل مربوطه ترتیباتی اتخاذ نمایید تا با همکاری کامل بخش های مربوطه مرغ مازاد مر دارند مستقیماً و با کمترین تشریفات خریداری گردد.

5_معاونت امور دام استان مسئولیت هماهنگی بین تمام بخش‌ها دستگاه‌ها و تشکل‌ها را برای اجرایی نمودن این دستورالعمل عهده دار می باشد.

6_میزان خرید هر استان به تفکیک روزانه جهت تصمیم گیری های بعدی به اینجانب گزارش گردد.

مرتضی رضایی معاون وزیر و رئیس هیئت مدیره شرکت پشتیبانی امور دام کشور


منبع:تسنیم
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
nazgol
زرفروکتوز1
goncheh1
sobhan
pegah3
شیرین عسل1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
گروه صنعتی پارس استا
رستوران حاج محسن1
تیتر20
ارسال پیامک
صنایع غذایی سحر همدان
تک ماکارون
آب معدنی واتا
صنایع غذایی دلوسه
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آیدین
آرد سازی پوسان
گروه صنعتی نان سحر
زر ماکارون
گروه صنایع  غذایی نان آوران
vioni
صنایع غذایی ب آ
صنایع غذایی مسرور