شنبه 4 آذر ماه 1396  -  Saturday, November 25, 2017
roghan2eco 1مه کامه
اخبار برگزیده
1
دو شنبه 17 مهر ماه 1396 ساعت 9:59

آغاز پنجمین دوره مسابقات فوتبال صنعت غذا / آمارانت با شکست پدر خوب استارت زد

صنایع غذایی> اقتصاد غذا - در نخستین روز بازیهای فوتبال صنعت غذا تیم آمارانت موفق شد با نتیجه 5 بر 2 مقابل پدرخوب به پیروزی دست یابد . تیم صنایع غذایی گلها (مدافع عنوان قهرمانی ) نیز با وجود عدم حضور تیم ستارگان هنر بازی را سه بر صفر برد. 

گزارش بازی پدرخوب و آمارانت
در این بازی تیم پدرخوب  با ترکیب شهرام فخار، مهدی شیری ،پیام پورانکوه، فرزاد آشوبی، حمید بیرانوند( پژمان تندباش)،اسدالله توکلی،علی افتخاری و شاهین احمدی پا به میدان گذاشت  و آمارانت نیز با ترکیب  میشل پطروس،محمد نوازی،امیرعباس غفوری های اصل، علی عبادی ( حسن ترکمن )،علی ابو الفتحی، مهدی گل پور(معین میرابی )،رضا نصیری ( حمیدرضا آمده)  و حمید آیت  بازی را شروع کرد .
این بازی جنجالی و حساس در نهایت با نتیجه 5 بر 2 به سود آمارانت خاتمه یافت. گلهای این بازی را محمد نوازی (دقیقه19)، علی ابوالفتحی ( دقیقه 28)،امیرعباس غفوری های اصل  (دقیقه 33)، و معین میرابی ( در دقایق 50 و 59)  برای آمارانت و گلهای پدرخوب را اسد الله توکلی ( دقیقه 27) و پژمان تندباش (دقیقه 53) به ثمر رساندند.

از نکات قابل توجه این بازی هدر دادن پنالتی  تیم پدرخوب توسط مهدی شیری در دقایق ابتدایی بازی بود .
گفتنی است بیشتر ترکیب آمارانت را یاران شهرام فخار در چهار دوره قبل تشکیل می دادند که همین امر باعث جذابیت و حساسیت این بازی شد .
در این بازی مهدی شیری ، پیام پورانکوه، اسد توکلی،  پژمان تند باش از پدر خوب با کارت زرد داور مواجه شدند و ازتیم آمارانت نیز محمدنوازی، علی عبادی و معین ترابی اخطار گرفتند .
گفتنی است این مسابقات هر ساله مهر ماه به مناسبت 4 رویداد روزجهانی غذا، روز جهانی استاندارد، روز ورزش و تربیت بدنی و روز ملی صادرات برگزار می شود . 

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
haraz1
تلگرام فودپرس
farda
shirinasal1
روغن نازگل
zarforoktoz
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
زر ماکارون
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی دلوسه
vioni
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
گروه صنعتی نان سحر
جوان
صنایع غذایی سحر همدان
صنایع غذایی مسرور
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
اقتصاد سبز
آرد سازی پوسان
آب معدنی واتا
آیدین
گروه صنعتی پارس استا
فودیار
BA
تیتر20
تک ماکارون
گروه صنایع  غذایی نان آوران
ارسال پیامک
www.addlikebutton.net