شنبه 2 تير ماه 1397  -  Saturday, June 23, 2018
مارکتی/ قفسه ها تو پر نگه دار/markketyeco 1
اخبار برگزیده
1
دو شنبه 17 مهر ماه 1396 ساعت 9:59

آغاز پنجمین دوره مسابقات فوتبال صنعت غذا / آمارانت با شکست پدر خوب استارت زد

صنایع غذایی> اقتصاد غذا - در نخستین روز بازیهای فوتبال صنعت غذا تیم آمارانت موفق شد با نتیجه 5 بر 2 مقابل پدرخوب به پیروزی دست یابد . تیم صنایع غذایی گلها (مدافع عنوان قهرمانی ) نیز با وجود عدم حضور تیم ستارگان هنر بازی را سه بر صفر برد. 

گزارش بازی پدرخوب و آمارانت
در این بازی تیم پدرخوب  با ترکیب شهرام فخار، مهدی شیری ،پیام پورانکوه، فرزاد آشوبی، حمید بیرانوند( پژمان تندباش)،اسدالله توکلی،علی افتخاری و شاهین احمدی پا به میدان گذاشت  و آمارانت نیز با ترکیب  میشل پطروس،محمد نوازی،امیرعباس غفوری های اصل، علی عبادی ( حسن ترکمن )،علی ابو الفتحی، مهدی گل پور(معین میرابی )،رضا نصیری ( حمیدرضا آمده)  و حمید آیت  بازی را شروع کرد .
این بازی جنجالی و حساس در نهایت با نتیجه 5 بر 2 به سود آمارانت خاتمه یافت. گلهای این بازی را محمد نوازی (دقیقه19)، علی ابوالفتحی ( دقیقه 28)،امیرعباس غفوری های اصل  (دقیقه 33)، و معین میرابی ( در دقایق 50 و 59)  برای آمارانت و گلهای پدرخوب را اسد الله توکلی ( دقیقه 27) و پژمان تندباش (دقیقه 53) به ثمر رساندند.

از نکات قابل توجه این بازی هدر دادن پنالتی  تیم پدرخوب توسط مهدی شیری در دقایق ابتدایی بازی بود .
گفتنی است بیشتر ترکیب آمارانت را یاران شهرام فخار در چهار دوره قبل تشکیل می دادند که همین امر باعث جذابیت و حساسیت این بازی شد .
در این بازی مهدی شیری ، پیام پورانکوه، اسد توکلی،  پژمان تند باش از پدر خوب با کارت زرد داور مواجه شدند و ازتیم آمارانت نیز محمدنوازی، علی عبادی و معین ترابی اخطار گرفتند .
گفتنی است این مسابقات هر ساله مهر ماه به مناسبت 4 رویداد روزجهانی غذا، روز جهانی استاندارد، روز ورزش و تربیت بدنی و روز ملی صادرات برگزار می شود . 

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
شیرین عسل1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
زر فروکتوز
روغن نازگل
haraz1
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
فودیار
آیدین
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی ب آ
رستوران حاج محسن1
زر ماکارون
تیتر20
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنایع  غذایی نان آوران
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی مسرور
ارسال پیامک
آرد سازی پوسان
جوان
vioni
آب معدنی واتا
تک ماکارون
اقتصاد سبز
صنایع غذایی دلوسه
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی پارس استا
www.addlikebutton.net