سه شنبه 6 خرداد ماه 1399  -  Tuesday, May 26, 2020
pegaheco 1
اخبار برگزیده
1
چهار شنبه 21 اسفند ماه 1398 ساعت 14:10

فراهم شدن امکان ترخیص روغن خام بخش خصوصی بدون نیاز به مجوز دولتی + تصویر نامه

وزارت صمت در نامه‌ای به گمرک اعلام کرده است که تا اطلاع ثانونی (در این مقطع زمانی) با قید فوریت نسبت به ترخیص روغن خام بخش خصوصی از گمرک کشور بدون نیاز به مجوز شرکت بازرگانی دولتی ایران اقدام شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ با توجه به لزوم تامین و توزیع مستمر روغن خام کارخانجات تولیدی به منظور عرضه مکفی روغن خوراکی در سطح کشور، وزارت صمت در نامه‌ای به گمرک اعلام کرده است که تا اطلاع ثانونی (در این مقطع زمانی) با قید فوریت نسبت به ترخیص روغن خام بخش خصوصی از گمرک کشور بدون نیاز به مجوز شرکت بازرگانی دولتی ایران اقدام لازم صورت گیرد.

در این نامه آمده است؛

پیرو ارجاع سیستمی نامه 263013/60 مورخ 01/10/98 به پیوست تصویر نامه شماره 325829/60 مورخ 10/12/98 وزارت صنعت و معدن و تجارت موضوع ترخیص روغن خام و دانه‌های روغنی و لزوم تامین مستمر روغن خام کارخانجات تولید به منظور عرضه مکفی روغن خوراکی در سطح کشور ارسال و اعلام می دارد، ضمن کان لم یکن شدن مفاد نامه پیروی تا اطلاع ثانونی (در این مقطع زمانی) با قید فوریت نسبت به ترخیص روغن خام بخش خصوصی از گمرک کشور بدون نیاز به مجوز شرکت بازرگانی دولتی ایران اقدام لازم صورت و در اسرع وقت اطلاعات ترخیص از حیث نوع  روغن، وزن، نام صاحب کالا،شماره کوتاژ و .... را در قالب فایل اکسل به صورت روزانه جهت اعلام به مراجع ذیربط به این دفتر اعلام نمایید.

روغن
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
زرفروکتوز1
goncheh1
nazgol
شیرین عسل1
sobhan
رمضان
haraz1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنعتی نان سحر
گروه صنایع  غذایی نان آوران
vioni
صنایع غذایی سحر همدان
صنایع غذایی ب آ
آب معدنی واتا
آرد سازی پوسان
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی مسرور
تیتر20
تک ماکارون
آیدین
صنایع غذایی دلوسه
ارسال پیامک
رستوران حاج محسن1
زر ماکارون