شنبه 13 آذر ماه 1400  -  Saturday, December 4, 2021
peminaچاپ و بسته بندی2مهگل
اخبار برگزیده
0
یک شنبه 4 مهر ماه 1400 ساعت 0:12

فرمانده سپاه البرزدر بازدید از گروه صنعتی و پژوهشی زر:

برخی قوانین دست‌وپاگیر متناسب با شرایط جنگ اقتصادی نیست

مواد غذایی - فرمانده سپاه البرز با بیان اینکه باید ازفعالان اقتصادی در شرایط سخت تحریمی حمایت شود، گفت: برخی از قوانین دست و پا گیر برای شرایط سخت تحریمی کنونی نیست.

به گزارش تسنیم،  سردار علیرضا حیدرنیا در جریان بازدید از گروه صنعتی- پژوهشی زر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و اهمیت توجه به مقوله تولید و اقتصاد ملی اظهار داشت: منویات رهبری معظم انقلاب و تعیین شعار سال با موضوع اقتصادی نشان از اهمیت بخش صنعت و تولید دارد.

وی افزود: مشکلات موجود بر سر راه تولید کنندگان و فعالان اقتصادی باید موررد توجه قرار گرفته و از آنها گره گشایی شود.

فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه  امسال سال  تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی ها است، تاکید کرد:  همه باید برای گره گشایی از مشکلات صنعتگران و تمامی فعالان اقتصادی که در شرایط تحریم  در خط مقدم مبارزه با استکبار و در راس آن آمریکای جنایتکار هستند. تلاش مضاعف داشته باشیم.

سردار حیدرنیا با بیان اینکه جنگی که آمریکا علیه ایران اسلامی شروع کرده است جنگی هوشمند، ترکیبی و با محوریت اقتصاد است، ادامه داد:  اتاق جنگ این کشور در وزارت خزانه داری  آمریکا مستقر شده است.

وی  گفت: آمریکا اقتصاد ما را هدف قرار داده است، در مقابل همه مسئولان، وزارتخانه‌ها، نهادها و دستگاه های اجرایی باید تمام قد از صنعتگرانی که در این جنگ اقتصادی نابرابر در خط مقدم نبرد با دشمن هستند، حمایت لازم را داشته باشند.

سردار حیدرنیا با اشاره به اهمیت توجه رفع مشکلات و موانع صنعتگران و تولیدکنندگان کشور، افزود: شرایط اقتصادی ما اکنون عادی نیست، بسیاری از دستورالعمل‌ها، بخش نامه‌ها و موارد ابلاغی‌های وضع شده مختص زمان عادی است نه این شرایط سخت اقتصادی که اکنون درگیر آن هستیم، در زمان بحران خیلی از این بخش نامه‌ها باید تغییر کند اما این مسئله مورد توجه برخی مسئولان نبوده است.

وی با اشاره به بازدید از مجموعه‌های صنعتی گروه زر که اشتغال آفرینی بالایی دارند، گفت: شرایط خوبی در اشتغال و تولید در کشور توسط این گروه صنعتی ایجاد شده است در بحث صادرات هم که اکنون موضوع ارز آوری برای کشور حیاتی است این مجموعه اقدامات خوبی را رقم زده است.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با اشاره به فازهای توسعه گروه صنعتی - پژوهشی زر بیان کرد: قرار است تا دوماه آینده کارخانه شیرینی و شکلات این مجموعه صنعتی آغاز به کار کند و این مهم با تولیدات خود جزو واحدهای صنعتی ارز آور برای کشور خواهد بود.وی با بیان اینکه متاسفانه اقتصاد ما به صورت بی رویه و بیمارگونه به نفت وابسته شده است، افزود: علیرغم اینکه مقام معظم رهبری چندین سال است که به همه دولتمردان تذکر داده اند که برای کاهش وابستگی اقتصاد به نفت تلاش شود فرمایشات ایشان عملیاتی نشده است.

سردار حیدرنیا با این توضیح که وجود واحدهای صنعتی توانمند این چنینی در البرز موجب افتخار استان است، گفت : با چشم اندازی که برای آینده و توسعه شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی- پژوهشی زر دیده شده است به یقین جای پیشرفت آنها زیاد است.

وی با اشاره به لزوم حمایت از فعالیتهای اقتصادی و اشتغالزا برای استان البرز، تاکید کرد: بسیج و سپاه هم در استان البرز با تمام توان در جهت تسهیل امور و رفع موانع تولید اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) در مورد اقداماتی که سپاه در بحث حمایت از تولید و اشتغال زایی در استان البرز داشته است، گفت : سپاه البرز در مقوله‌های مختلف وارد عرصه شده و برای تولید اشتغال‌های خرد برنامه ریزی دارد، از صنایع بزرگ و مادر هم حمایت می کنیم.

وی افزود: فعالیت‌های بسیج هم در عرصه‌های مختلف کشاورزی، صنعت، عمران و چندین بخش دیگر سبب اقدامات موثر بوده است.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
چه زمانی برای حذف ارز 4200 تومانی مناسب است؟
روغن غنچه
نازگل
taknan2
haraz
زرفروکتوز1
پگاه-خامه
فشذهشف2
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
شیرین عسل1
لاکیدووو
mihan2
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
gulfood
ardineh
zar
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی پارس استا
آب معدنی واتا
تیتر20
رستوران حاج محسن1
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آیدین
kandoj
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی مسرور
گروه صنایع  غذایی نان آوران
آرد سازی پوسان
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
tejarat talaie
صنایع غذایی ب آ
حلبچی
ارسال پیامک
ariantaem