یک شنبه 30 تير ماه 1398  -  Sunday, July 21, 2019
eco 1pegah
اخبار برگزیده
2
چهار شنبه 12 خرداد ماه 1395 ساعت 15:17

9 تا 11 تیرماه برگزار می شود/

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی غذا و واردات مواد غذایی چین - گوانگجو

مواد غذایی> اقتصاد غذا - شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی غذا و واردات مواد غذایی چین – گوانگجو "IFE" به مدت 3 روز از تاریخ 9 تا 11 تیرماه سال جاری  در چین برگزار می شود. 

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فودپرس»، نمایشگاه بین المللی تخصصی غذا و واردات مواد غذایی یکی از موفق ترین نمایشگاه های تخصصی در حوزه مواد غذایی در جهان بوده که توانسته است ضمن تجمیع بیش از 13000 شرکت تولیدکننده و صادرکننده مواد غذایی از بیش از 55 کشور جهان، بازدیدکنندگان حرفه ای و بازاریابانی بالغ بر 60000 نفر را در طول دوره برگزاری نمایشگاه به رویت و بازاریابی جهت محصولات ارائه شده توسط شرکت کنندگان ترغیب نماید. برگزاری نزدیک به 1000 کنفرانس تخصصی و ویژه در حاشیه نمایشگاه جهت معرفی محصولات مورد نظر تولیدکنندگان از جمله امتیازات ویژه این نمایشگاه می باشد. 

این نمایشگاه که در تاریخ 9 تا 11 تیرماه سال جاری برگزار می گردد گستره شرکت کنندگان بسیاری از جمله نوشیدنی، قهوه، روغن زیتون، گوشت، غذای یخ زده، آب معدنی، روغن خوراکی، غذای سالم، غذای ارگانیک، آشامیدنی ها، افزودنی های خوراکی، خشکبار، میوه های خشک، کنسرو، غذای دریایی، لبنیات، بیسکوئیت، آب نبات و شکلات ، چای ، نان و شیرینی و موارد دیگر را شامل می شود.

گفتنی است شرکت عصر جدید ایرانیان به عنوان نماینده رسمی نمایشگاه فوق ضمن ایجاد تسهیلات ویژه جهت شرکت کنندگان در نمایشگاه در نظر دارد تا نسبت به برپایی نمایشگاه دائمی محصولات ایرانی در شهر«شن زن» اقدام نماید که متقاضیان ضمن حضور در نمایشگاه IFE می توانند از تسهیلات ویژه این شرکت جهت حضور در نمایشگاه "شنزن" اقدام نمایند. 


علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 07132343784 و 07132318319 و 09390762859 شرکت عصر جدید ایرانیان تماس حاصل نمایند.


لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
روغن نازگل
شیرین عسل1
زرفروکتوز1
ghoncheh
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
haraz1
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
زر ماکارون
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی ب آ
گروه صنعتی نان سحر
تک ماکارون
vioni
آیدین
تیتر20
گروه صنایع  غذایی نان آوران
آرد سازی پوسان
آب معدنی واتا
ارسال پیامک
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی دلوسه
صنایع غذایی سحر همدان
صنایع غذایی مسرور
گروه صنعتی پارس استا