سه شنبه 9 آذر ماه 1400  -  Tuesday, November 30, 2021
peminaچاپ و بسته بندی2مهگل
اخبار برتر
0
سه شنبه 6 مهر ماه 1400 ساعت 10:46

رئیس انجمن تامین کنندگان فرآورده های خام دامی در صبحانه کاری با وزیر جهاد کشاورزی:

هیچ برآوردی از قیمت تمام شده کالاهای وارداتی شرکت بازرگانی دولتی و پشتیبانی امور دام وجود ندارد/ شفاف سازی در تمامی سطوح با اجازه دسترسی تشکل ها به سامانه ها

مواد غذایی> اقتصادغذا - هیچ برآوردی از قیمت تمام شده کالاهای وارداتی شرکت بازرگانی دولتی ایران و شرکت پشتیبانی امور دام وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادغذا «فودپرس»، فرهاد آگاهی رئیس انجمن تامین کنندگان فرآورده های خام دامی صبح امروز در صبحانه کاری اتاق تهران که با حضور سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد ضمن اعلام این مطلب گفت: متاسفانه شرکت های دولتی در زمان غلط وارد بازارهای جهانی می شوند و به همین دلیل امکان خرید با قیمت و شرایط مناسب وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه تجارت باید از دولت جدا شود خاطرنشان کرد: در صورت شفاف شدن اطلاعات می توان در خصوص قیمت تمام شده کالاهای وارداتی شرکت های بازرگانی دولتی ایران و شرکت پشتیبانی امور دام به صورت دقیق اظهار نظر کرد.
آگاهی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص ضرورت شفاف سازی در بخش کشاورزی گفت: دولت می تواند با اجازه به تشکل های بخش خصوصی برای دسترسی به سامانه ها، شفافیت لازم در زمینه واردات، تولید، توزیع، مصرف و حتی صادرات محصولات کشاورزی را برای فعالان اقتصادی و برنامه ریزان ایجاد کند.
 

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
چه زمانی برای حذف ارز 4200 تومانی مناسب است؟
شیرین عسل1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
taknan2
روغن غنچه
زرفروکتوز1
فشذهشف2
mihan2
haraz
نازگل
لاکیدووو
پگاه-خامه
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
gulfood
packagingart
گروه صنایع  غذایی نان آوران
ardineh
صنایع غذایی ب آ
zar
صنایع غذایی سحر همدان
رستوران حاج محسن1
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آرد سازی پوسان
ariantaem
tejarat talaie
گروه صنعتی پارس استا
آیدین
حلبچی
kandoj
گروه صنعتی نان سحر
آب معدنی واتا
تیتر20
ارسال پیامک
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی مسرور
صنایع غذایی دلوسه