یک شنبه 22 فروردين ماه 1400  -  Sunday, April 11, 2021
pegahpeminaeco 1
اخبار برتر
1
سه شنبه 11 اسفند ماه 1394 ساعت 17:5

بازدید مدیران وزارت بهداشت از کارخانه آب معدنی دماوند/ آب آشامیدنی دماوند برای مصرف مطمئن است

صنایع غذایی> مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های خوراکی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، تاکید کرد: آب بسته بندی دماوند برای مصرف مطمئن است.

دکتر بهروز جنت در بازدید از کارخانه آب دماوند، با اشاره به آزمایش‌های صورت گرفته از سوی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: بر اساس آزمایش‌های صورت گرفته، نمونه‌های تولیدی موجود در انبار شرکت دماوند برای مصرف مطمئن هستند.

وی ادامه داد: کارخانه دماوند دارای پتانسیل‌های بسیاری است و سرمایه‌گذاری خوبی روی این کارخانه صورت گرفته است. باید از سرمایه‌گذاری‌هایی از این دست که در کشور صورت می‌گیرد به‌ عنوان یک سرمایه ملی که متعلق به مردم ایران است، حمایت کرد.

مدیرکل نظارت و ارزیابی فرآورده های خوراکی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو همچنین درباره فرهنگ مصرف آب در کشور گفت: متاسفانه در کشور به اهمیت مصرف آب توجه کافی نشده است و امیدواریم بتوانیم در زمینه اقدامات مؤثری بیش از پیش انجام شود.

میشل راسکائو مدیر‌عامل شرکت دماوند در حاشیه این بازدید گفت: بیش از چهار دهه از عمر کارخانه آب بسته‌بندی دماوند و حضور محصولاتش در بازار می‌گذرد. در حال حاضر توانسته‌ایم برای رفع نیاز مصرف کننده و بازار محصولاتی متنوع و با کیفیت را به‌ دست مصرف کننده برسانیم.

وی ادامه داد: امروز برای ما روز مهمی است زیرا که بازدید دکتر جنت از خط تولید کارخانه، موجب خرسندی ما است. دماوند همانند گذشته به فعالیت خود ادامه خواهد داد و محصولاتی با بالاترین کیفیت و مطابق با استانداردهای سازمان‌ غذا و دارو و استانداردهای جهانی را به مصرف‌کننده ایرانی ارائه می‌کند.

شرکت دماوند پیش از این با همکاری انیستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور همایش آب در سلامت و تغذیه را در راستای ارتقای فرهنگ مصرف آب در کشور برگزار کرد. همچنین به منظور بالا بردن سطح آگاهی در ارتباط با مصرف آب و بیماری‌های کلیوی، حامی روز جهانی کلیه در ایران بوده و تحقیقات و فعالیت‌های دیگری در زمینه فرهنگ‌سازی مصرف آب ترتیب داده است.

کارخانه دماوند به یکی از پیشرفته‌ ترین و مجهزترین آزمایشگاه‌های بررسی کیفی آب بسته‌بندی مجهز است. در این آزمایشگاه‌ها روزانه بیش از ۵۰ مرحله آزمایش کیفی بر روی تمامی محصولات صورت می‌گیرد و ۱۲۴ فاکتور مورد بررسی قرار می‌گیرد.

منبع:مهر
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
mihan
لاکیدووو
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
shirinvatan
زرفروکتوز1
شیرین عسل1
nazgol
tabiat
haraz1
pegah2
goncheh1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
آب معدنی واتا
صنایع غذایی مسرور
گروه صنایع  غذایی نان آوران
tejarat talaie
تیتر20
صنایع غذایی دلوسه
حلبچی
vioni
تک ماکارون
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
ارسال پیامک
آیدین
آرد سازی پوسان
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی نان سحر
گروه صنعتی پارس استا
زر ماکارون
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی ب آ