دو شنبه 6 بهمن ماه 1399  -  Monday, January 25, 2021
pegahpeminaبانک کشاورزی
اخبار برگزیده
1
جمعه 6 مرداد ماه 1396 ساعت 11:32

تصاویر همبرگری عجیب در صفحات مجازی

یکی از برند‌های مشهور فست فود به تازگی همبرگر عجیبی در شعب خود عرضه کرده که طرفداران زیادی پیدا کرده و کاربران زیادی در صفحات مجازی تصاویر این همبرگر عجیب را دست به دست می‌کنند.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، یکی از اختراعات قرن اخیر به دنبال زندگی ماشینی، غذا‌های فست فود بوده که به دلیل طعم و شکل متفاوت در سراسر جهان محبوبیت زیادی پیداکرده و طرفداران دو آتیشه خاص خود را دارد.

فست فود‌ها یا «غذای حاضری» شامل انواع ساندویچ‌ها و برگر‌ها مثل همبرگر و چیزبرگر، ماهی، مرغ و میگو سوخاری، هات‌داگ، فیلهٔ استیک گوشت یا مرغ، سیب‌زمینی سرخ کرده، ناگت مرغ، تاکو (نوعی غذای مکزیکی)، انواع پیتزا و انواع سالاد در فهرست غذای رستوران‌های فست‌فودی به چشم می‌خورند.

امروزه هر کتاب آشپزی را که ورق بزنید بخشی را با عنوان فست فود‌ها مشاهده می‌کنید و بسیاری از سرآشپز‌ها و رستوران‌های زنجیره‌ای مدام در تکاپو و تلاش هستند تا پیتزا یا ساندویج جدید و حتی عجیبی را عرضه کنند تاهمیشه افراد تنوع طلب و طرفداران فست فود را به رستوران خود بکشند.

یکی از مشهورترین رستوران‌های زنجیره‌ای مک دونالد است که در بسیاری از کشور‌های دنیا شعبه دارد و در رستوران‌های این برند مشهور به منظور حفظ مشتری به طور مداوم نوع جدیدی از فست فود‌ها عرضه می‌شود.

به تازگی مک دونالد همبرگری را در شعب خود به فروش می‌رساند که مورد توجه برگر دوست‌ها شده و طرفداران فست فود عکس همبرگر جدید این برند را در صفحات مجازی دست به دست می‌کنند.


در این همبرگر عجیب، ساندویج بر روی درب نوشیدنی تعبیه شده و یک نی از وسط نان همبرگر بیرون زده و به نوعی خوردن این نوشیدنی و همبرگر بسیار عجیب و متفاوت با حالت عادی است و به همین دلیل طرفداران زیادی پیدا کرده است همچنین یکی از جذابیت‌های این همبرگر این است که نه همبرگر سرد و نه نوشیدنی زیر آن گرم می‌شود.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
nazgol
shirinvatan
زرفروکتوز1
haraz1
pegah2
لاکیدووو
goncheh1
tabiat
شیرین عسل1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
mihan
sobhan
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آیدین
آب معدنی واتا
زر ماکارون
تک ماکارون
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنایع  غذایی نان آوران
vioni
صنایع غذایی مسرور
رستوران حاج محسن1
گروه صنعتی نان سحر
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی سحر همدان
تیتر20
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی ب آ
گروه صنعتی پارس استا
ارسال پیامک