پنج شنبه 30 خرداد ماه 1398  -  Thursday, June 20, 2019
eco 1pegah
اخبار برگزیده
0
یک شنبه 8 مهر ماه 1397 ساعت 11:46

تهران ميزبان سومين نمايشگاه بين‌المللي شيلات، آبزيان، ماهيگيري و صنايع وابسته Ifex2018

مواد غذایی> اقتصادغذا - «سومين نمايشگاه بين‌المللي شيلات، آبزيان، ماهيگيري و صنايع وابسته Ifex2018 از تاریخ 11  لغايت 14مهر‌ماه سال‌جاري در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار مي‌شود.

مهندس متين جهرمي، مدير اجرايي Ifex2018 در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما ضمن بيان اين مطلب افزود: تا اين لحظه80 شرکت داخلي و خارجي از کشور‌هاي ايران، ترکيه، يونان، نروژ، هلند حضور خود را در نمايشگاه قطعي نموده‌اند.
وي تصريح کرد: Ifex2018 در فضايي تحت پوشش 4500 مترمربع در محوطه سالن‌هاي20-21-22– 38A و فضاي باز اطراف اين سالن‌ها و با همکاري و همياري و حضور سازمان شيلات و کليه انجمن‌ها و اتحاديه‌هاي وابسته برگزار خواهد شد.
جهرمي در ادامه به اهداف اجرايي اين نمايشگاه اشاره و افزود: تبادل افکار بديع و توسعه همکاري‌هاي اقتصادي و فني‌، بازاريابي و شناخت امکانات تجاري و توليدي در عرصه داخلي و بين‌المللي و ايجاد بستر صادرات محصولات شيلات‌، ارايه آخرين پيشرفت‌هاي داخلي و خارجي در عرصه صنعت شيلات، تقويت و بهبود سيستم توزيع و تسهيل ارتباطات تجاري و فني‌، ارتقا دانش فني در توليد، عمل‌آوري و بازاريابي‌، معرفي پتانسيل‌هاي جديد از جمله اهداف برگزاري اين نمايشگاه است.
وي همچنين به تقويت آموزش و ترويج کاربردي آبزي‌پروري ايجاد زمينه اشتغال بيشتر در صنعت شيلات کشور و فرهنگ‌سازي و ترويج الگوهاي بهينه مصرف غذاهاي دريايي و هماهنگي‌هاي بيشتر ميان سازمان‌ها و تشکل‌هاي مربوطه اشاره و تصريح کرد اين نمايشگاه در گروه‌هاي متنوع کالايي نظير توليدکنندگان و توزيع‌کنندگان تجهيزات صيادي، فرآوري محصولات شيلاتي، توليدکنندگان و ارايه‌دهندگان غذاهاي دريايي، توليدکنندگان ماشين‌آلات و صنايع پرورش ماهيان زينتي و تجهيزات آکواريوم‌، توليدکنندگان ماشين‌آلات حمل و نقل و انتقال آبزيان و فرآورده‌هاي شيلاتي، توليدکنندگان و ارايه دهندگان تجهيزات پرورش و نگهداري آبزيان، تأسيسات و تجهيزات برودتي مرتبط با صنعت، پرورش‌دهندگان آبزيان، تجهيزات آبزي‌پروري و پرورش ماهي در قفس، صنايع پايين دستي دريايي مرتبط، تکثير و توليدکنندگان بچه ماهي، توليدکنندگان خوراک آبزيان و مواد غذايي مکمل آبزي‌پروري، توليدکنندگان و ارايه دهندگان تجهيزات و ادوات تصفيه‌هاي آب، صنايع بسته‌بندي، ارايه و خدمات دامپزشکي و بهداشت دارويي، سازمان‌ها، تشکلات و جرايد مرتبط، بازار الکترونيکي خريد و فروش کالاهاي آبزيان، پرورش جلبک، بانک‌ها، مؤسسات اعتباري و بيمه‌ها، سازمان‌ها، تشکلات و جرايد مرتبط برگزار خواهد شد.
وي در ادامه به برنامه‌ريزي مؤثر ستاد برگزاري به جهت حضور شرکت‌هاي خارجي اشاره و افزود: ما توانستيم اطلاع‌رساني کامل و وسيعي را در سطح بين‌المللي داشته باشيم به‌گونه‌اي‌که به جهت تأثيرگذاري بيشتر در امر اطلاع‌رساني نمايشگاه مخصوصاً درمحدوده کشور‌هاي روس زبان‌، اطلاع‌رساني به زبان همان کشورها انجام پذيرفت‌. اما با توجه به شرايط کنوني کشور  متأسفانه در امر حضور شرکت‌هاي خارجي با استقبال خوبي مواجه نيستيم‌.
وي تصريح کرد: با اين‌حال بازديدکنندگان از کشورهاي ترکيه، هلند، يونان، نروژ و روسيه تا‌کنون درخواست بازديد از نمايشگاه را به ستاد ارسال کرده تا مراحل دعوتنامه و اخذ ويزا به جهت آنان انجام گيرد‌. علاوه بر اين باکمک و راهنمايي‌هاي انجمن‌ها و اتحاديه‌هاي مرتبط براي حضور بازديدکنندگان و تجار مرتبط با اين صنعت‌، برنامه‌ريزي و هماهنگي‌هاي خوبي انجام گرفته است.
در پايان اميدوار هستيم با توجه به موقعيت حساس کنوني کشور عزيزمان ايران و با همکاري و همياري کليه دست‌اندرکاران صنعت شيلات کشور شاهد نمايشگاهي پرشور، پررونق و تأثير‌گذار باشيم و از همين‌جا به سهم خود از تک‌تک هموطنان عزيز دعوت‌ مي‌کنم تا از اين نمايشگاه بازيد نمايند.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
haraz1
زرفروکتوز1
شیرین عسل1
ghoncheh
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
روغن نازگل
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
صنایع غذایی ب آ
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنایع  غذایی نان آوران
vioni
رستوران حاج محسن1
تک ماکارون
ارسال پیامک
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی مسرور
صنایع غذایی سحر همدان
آیدین
آب معدنی واتا
صنایع غذایی دلوسه
زر ماکارون
آرد سازی پوسان
گروه صنعتی پارس استا
تیتر20
گروه صنعتی نان سحر