جمعه 28 تير ماه 1398  -  Friday, July 19, 2019
eco 1pegah
اخبار برتر
1
سه شنبه 28 شهريور ماه 1396 ساعت 7:38

جدیدترین گمانه زنی ها در خصوص انتصابات شریعتمداری در وزارت صنعت/ بازگشت شجاعی برهان و اصفهانی به دولت

اقتصاد غذا - جدیدرترین گمانه زنی ها درخصوص انتصابات محمد شریعتمداری در وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تغییرات چند معاون در اوایل مهرماه است.

برخی منابع آگاه در گفت و گوبا خبرنگار پایگاه خبری اقتصادغذا «فود پرس»، از انتصاب حسن یونس سینکی به سمت قائم مقام وزیر و معاون امور اقتصادی و بازرگانی خبر می دهند. آنها دلیل تاخیر در انتصاب سینکی با توجه به روابط نزدیکش با وزیر را حضور در سفر حج عنوان کردند.
بنا بر اطلاعات به دست آمده حضور سید ضیا الدین شجاعی برهان معاون اداری، مالی و امور مجلس وزارت بازرگانی در زمان وزارت شریعتمداری در دولت اصلاحات به سمت معاون امور حقوقی و مجلس تقریبا نهایی شده است و به نظر می رسد طی روزهای آینده حکم وی از سوی وزیر امضاء می شود.
همچنین خبر می رسد حضور مهدی اصفهانی قائم مقام سابق سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و عضو هیات مدیره اسبق شرکت بازرگانی دولتی ایران  در سمت معاونت وزیر و ریاست سازمان حمایت با توجه به قطعی شدن عدم حضور سید محمود نوابی نیز مراحل پایانی خود را طی می کند.
حضور محسن بهرامی ارض اقدس که در دولت یازدهم به عنوان مشاور شریعتمداری جلسات ستاد تنظیم بازار را هدایت می کرد و سمت مدیریتی دیگری را برعهده نداشت به عنوان رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران نیز بسیار محتمل است. البته برخی شنیده ها نیز حاکی از حضور حسین ساروخانی مشاور و بازرس ویژه شریعتمداری در زمان حضورش در وزارت بازرگانی به سمت رییس کل سازمان توسعه تجارت حکایت دارد.
صادق نجفی رئیس اسبق سازمان بازرگانی آذربایجان شرقی  نیز جدی ترین گزینه معاونت وزیر و ریاست هیات مدیره و مدیرعاملی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران است.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
روغن نازگل
زرفروکتوز1
haraz1
ghoncheh
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
شیرین عسل1
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
تیتر20
زر ماکارون
vioni
آرد سازی پوسان
گروه صنعتی پارس استا
آب معدنی واتا
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
گروه صنعتی نان سحر
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنایع  غذایی نان آوران
صنایع غذایی ب آ
صنایع غذایی مسرور
ارسال پیامک
تک ماکارون
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی سحر همدان
آیدین
صنایع غذایی دلوسه