سه شنبه 6 خرداد ماه 1399  -  Tuesday, May 26, 2020
eco 1pegah
اخبار برتر
1
سه شنبه 28 شهريور ماه 1396 ساعت 7:38

جدیدترین گمانه زنی ها در خصوص انتصابات شریعتمداری در وزارت صنعت/ بازگشت شجاعی برهان و اصفهانی به دولت

اقتصاد غذا - جدیدرترین گمانه زنی ها درخصوص انتصابات محمد شریعتمداری در وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تغییرات چند معاون در اوایل مهرماه است.

برخی منابع آگاه در گفت و گوبا خبرنگار پایگاه خبری اقتصادغذا «فود پرس»، از انتصاب حسن یونس سینکی به سمت قائم مقام وزیر و معاون امور اقتصادی و بازرگانی خبر می دهند. آنها دلیل تاخیر در انتصاب سینکی با توجه به روابط نزدیکش با وزیر را حضور در سفر حج عنوان کردند.
بنا بر اطلاعات به دست آمده حضور سید ضیا الدین شجاعی برهان معاون اداری، مالی و امور مجلس وزارت بازرگانی در زمان وزارت شریعتمداری در دولت اصلاحات به سمت معاون امور حقوقی و مجلس تقریبا نهایی شده است و به نظر می رسد طی روزهای آینده حکم وی از سوی وزیر امضاء می شود.
همچنین خبر می رسد حضور مهدی اصفهانی قائم مقام سابق سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و عضو هیات مدیره اسبق شرکت بازرگانی دولتی ایران  در سمت معاونت وزیر و ریاست سازمان حمایت با توجه به قطعی شدن عدم حضور سید محمود نوابی نیز مراحل پایانی خود را طی می کند.
حضور محسن بهرامی ارض اقدس که در دولت یازدهم به عنوان مشاور شریعتمداری جلسات ستاد تنظیم بازار را هدایت می کرد و سمت مدیریتی دیگری را برعهده نداشت به عنوان رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران نیز بسیار محتمل است. البته برخی شنیده ها نیز حاکی از حضور حسین ساروخانی مشاور و بازرس ویژه شریعتمداری در زمان حضورش در وزارت بازرگانی به سمت رییس کل سازمان توسعه تجارت حکایت دارد.
صادق نجفی رئیس اسبق سازمان بازرگانی آذربایجان شرقی  نیز جدی ترین گزینه معاونت وزیر و ریاست هیات مدیره و مدیرعاملی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران است.

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
رمضان
haraz1
شیرین عسل1
زرفروکتوز1
goncheh1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
nazgol
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی مسرور
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آب معدنی واتا
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی نان سحر
ارسال پیامک
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی دلوسه
آیدین
تک ماکارون
صنایع غذایی ب آ
تیتر20
زر ماکارون
آرد سازی پوسان
رستوران حاج محسن1
vioni