پنج شنبه 11 آذر ماه 1400  -  Thursday, December 2, 2021
چاپ و بسته بندی2مهگلpemina
دیگه چه خبر
0
چهار شنبه 7 آبان ماه 1393 ساعت 12:50

انتزاع بازرگانی از صنعت منتفی شد

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت از منتفی شدن طرح انتزاع بخش بازرگانی از صنعت و معدن کشور خبر داد و گفت: با توجه به آغاز تنظیم برنامه ششم توسعه از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و مذاکرات به عمل آمده، وزارت بازرگانی از وزارت صنعت معدن و تجارت جدا نخواهد شد.

علی یزدانی گفت: مووضوع تدوین برنامه ششم توسعه از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در دستور کار قرار گرفته و بر این اساس هیچ طرحی برای انتزاع بخش بازرگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت در دستور کار قرار نگرفته است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: در حال حاضر ساختار کلی وزارت صنعت، معدن و تجارت در گام اول تصویب شده اما هم اکنون در حال انجام اصلاحات نهایی هستیم و ظرف یک ماه آینده ساختار نهایی این وزارتخانه در دسترس خواهد بود.

وی تصریح کرد: ساختار سازمان های صنعت معدن و تجارت استانها نیز به صورت کامل تصویب شده و البته بخشی از وظایف وزارت صنعت معدن و تجارت در حوزه کالا به وزارت جهاد کشاورزی واگذار شده است ضمن اینکه شرکت بازرگانی دولتی ایران نیز با مصوبه دولت به وزارت جهاد کشاورزی سپرده شده است.

یزدانی در خصوص تکلیف نیروی انسانی شرکت بازرگانی دولتی ایران بعد از انتزاع از وزارت صنعت معدن و تجارت، گفت: نیروی انسانی این شرکت نیز به وزارت جهاد کشاورزی واگذار شده است، ضمن اینکه حمایت از نیروی انسانی سایر بخش های وزارت صنعت معدن و تجارت نیز همچون سایر دستگاهها و در قالب قانون مدیریت خدمات کشوری صورت می گیرد که از جمله این مزایا افزایش سنوات سالیانه و افزایش ضرایب حقوق مطابق با قانون مدیریت خدمات کشوری پیگیری می شود.

منبع:مهر
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
چه زمانی برای حذف ارز 4200 تومانی مناسب است؟
روغن غنچه
فشذهشف2
لاکیدووو
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
haraz
mihan2
taknan2
پگاه-خامه
نازگل
شیرین عسل1
زرفروکتوز1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
gulfood
packagingart
صنایع غذایی سحر همدان
ارسال پیامک
گروه صنایع  غذایی نان آوران
tejarat talaie
ardineh
صنایع غذایی مسرور
صنایع غذایی دلوسه
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
ariantaem
آرد سازی پوسان
kandoj
گروه صنعتی نان سحر
آیدین
آب معدنی واتا
تیتر20
zar
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی ب آ
حلبچی
گروه صنعتی پارس استا
رستوران حاج محسن1