یک شنبه 11 خرداد ماه 1399  -  Sunday, May 31, 2020
eco 1pegah
اخبار برگزیده
0
چهار شنبه 5 مهر ماه 1396 ساعت 10:39

تشکیل کارگروه امنیت غذایی در کمیسیون بهداشت

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تشکیل کارگروهی در این کمیسیون برای بررسی وضعیت امنیت غذایی خبر داد و گفت که این کمیسیون امروز اولین جلسه از سلسله جلسات بررسی وضعیت امنیت غذایی در راستای برداشتن موانع پیش‌رو را برگزار کرد.

بهروز بنیادی در گفت‌وگو با ایسنا در توضیح جلسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: کمیسیون بهداشت میزبان کارشناسانی از مرکز پژوهش‌ها، سازمان دامپزشکی، وزارت کشور، وزارت بهداشت و سازمان استاندارد بود تا موضوع امنیت غذایی را مورد بررسی قرار دهد.

به گفته وی، این جلسه حول محور ارائه گزارش از دستگاه‌های مربوطه بود که قرار شد کارگروهی به ریاست بنده تشکیل شود تا موانع پیش‌رو برای بهبود وضعیت امنیت غذایی در کشور مورد بررسی قرار گیرد.

بنیادی گفت که این کارگروه به دنبال آن است تا قوانین موجود را مورد بررسی قرار داده تا اگر تعارضاتی در قوانین فعلی درباره امنیت غذایی وجود دارد، مشخص شود تا بتوانیم با تنقیح قوانین گام موثری در این راستا برداریم. البته این جلسه اول بود و قرار است جلسات بعدی تشکیل شود و در آن از مسوولان مربوطه همچون امور گمرک و انجمن‌های علمی دعوت به عمل آورده شود.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
sobhan
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
pegah3
nazgol
haraz1
شیرین عسل1
زرفروکتوز1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
گروه صنعتی نان سحر
رستوران حاج محسن1
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
تیتر20
آب معدنی واتا
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی ب آ
صنایع غذایی سحر همدان
vioni
ارسال پیامک
صنایع غذایی مسرور
گروه صنایع  غذایی نان آوران
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی دلوسه
تک ماکارون
زر ماکارون
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آیدین