یک شنبه 29 دى ماه 1398  -  Sunday, January 19, 2020
eco 1pegah
رستوران گردی
1
جمعه 21 آذر ماه 1393 ساعت 11:14

سان لیو٬ رستورانی کارشناسی شده

رستوران بین المللی سان لیو از خردادماه 1391 و با افتتاح اولین شعبه خود در خیابان ونک، به طور رسمی آغاز به کار کرد؛ هر چند شروع فعالیت آن، به حدود یک سال پیش از این تاریخ و به زمانی بر می گردد که گروهی از دست اندرکاران و کارشناسان باتجربه در صنعت رستوران با همراهی مشاوران خبره، تصمیم به ایجادمجموعه رستورانی با ویژگیهای منحصر به فرد گرفتند.
طرح ذهنی این افراد، ارائه ترکیبی نوین از سلامت، تنوع و تازگی غذا و لذت بردن از آن در محیطی بانشاط، زیبا و امن، با مهمانپذیری فوق العاده و در حد استانداردهای روز دنیا بود.

یکی از اهداف تأسیس سانلیو، طبخ غذا به گونه ای است که طعم و مزه  اصلی آن محفوظ بماند. نوشیدنیها و دسرهای طراحی شده نیز، همه از مواد اولیه طبیعی و با رنگ و طعم واقعی خود، بدون اضافه کردن شکر و مواد افزودنی تهیه می شوند؛ و در این میان، دسرها و نوشیدنیهای سنتی ایران هم، از جایگاهی ویژه و والا در طراحی منو برخوردارند.
در طراحی داخلی رستوران نیز، با بهره گیری از علوم معماری و روانشناسی، محیطی آرا مبخش و دلپذیر برای میهمانپذیری طراحی و اجرا شده است؛ محیطی که میهمانان با آسودگی خاطر و با گوش سپردن به نوای دلنشین موسیقی، از خدمات رستوران لذت ببرند.   صبحانه سانلیو
متأسفانه در ایران، مهمترین وعده غذایی - یعنی صبحانه - مورد بی مهری قرار می گیرد. بدیهی است که خوردن یک صبحانه کامل، متنوع و پرانرژی می تواند روزی بانشاط و پرثمر را باعث گردد. در سانلیو، منویی کامل، سالم و جذاب، با نگاه به صبحانه ایرانی و آمریکایی، تدارک دیده شده است: صبحانه ی سنتی ایرانی با مجموع های از انواع مرباها، پنیر، کره، عسل و ...، در کنار غذاهایی تهیه شده از تخم مرغ، انواع سبزیها و میوه های تازه، آبمیوه های تازه و نوشیدنیهای گرم. می توان با صرف زمانی کوتاه در سانلیو، روزی پرنشاط را آغاز کرد!
    عصرانه سانلیو
 سان لیو، منویی کامل تر از منوی معمول سایر کافی شاپ ها با نام Pantry café، شامل انواع دسر و نوشیدنی های سرد و گرم سالم، طبیعی و اصیل تدارک دیده که در تمامی ساعات - خصوصاً عصرها -قابل سفارش است. در این رستوران، دانه های مرغوب قهوه، به صورت روزانه آسیاب و با روش های استاندارد، بر اساس منوی کامل، ارائه می شود. انواع آب میوه، اسموتی و شیک نیز، از میوه های تازه و با کیفیت ممتاز تهیه و با آرایشی زیبا، به میهمانان عرضه می شوند. عرقیات سنتی و دمنوش های خاطره انگیز ایرانی هم به شکلی نوین، اما با همان طعم آشنا و محبوب ایرانیان، در منو موجود است. در کنار انواع نوشیدنی، کیک های خوش طعم، بشقاب های ابتکاری مزه و انواع میان وعده های جذاب، امکان صرف عصرانه ای مطبوع را در محیطی بانشاط، آرام فراهم آورده است؛ محیطی که می تواند ساعت ها، جایگاهی مناسب برای آسودن، گپ های دوستانه و مذاکرات تجاری باشد.


تمایزات و ویژگیهای غذاهای سانلیو
آشپزخانه ی مرکزی مجهز و پیشرفته سانلیو، با رعایت تمامی اصول استاندارد و بهداشت و با همکاری سرآشپزی مجرب و آشپزهایی ماهر، هر روز، محصولات را با مواد اولیه تازه و مرغوب، تولید و با بسته بندی بهداشتی، به وسیله ماشین های یخچالدار، به رستوران ارسال می کند.  واحد کنترل کیفی سازمان، بررسی و تأیید تمامی مراحل کار را عهده دار است. در آشپزخانه مرکزی، مواد پروتئینی، مواد لبنی و سبزیها، همگی به صورت روزانه تهیه و بعد از آماده سازی اولیه، برای مصرف همان روز به رستوران ارسال می شود.
    استانداردهای طبخ غذا
در مراحل آماده سازی در آشپزخانه مرکزی و رستوران، کلیه اقلام غذایی، با روشهای پخت سالم مثل گریل، ساته) تفت با حداقل روغن، دمای بالا و زمان کم (بلانچ) آنزیم بری (پختهای کوتاه مدت، به گونه ای که ارزش غذایی آنها محفوظ بماند، آماده می شوند. برای تفت کوتاه مدت مواد غذایی، روغن زیتون و کنجد، جانشین روغنهای مایع و جامد شده است. حتی در زمان فرآوری محصول نیز، از نگاهداری بیش از حد آن با روشهای نامطلوب آشپزی سنتی احتراز می شود.

  بشقاب استاندارد
تمامی غذاهای سانلیو، استاندارد لازم و مورد نیاز از تمامی گروه های غذایی را در کنار هم دارد. میزان کربوهیدراتها (شامل نان، برنج و سیب زمینی)، پروتئین ها، سبزی و میوه، در هر غذا کاملاً مشخص، به اندازه استاندارد علمی آن و بر اساس دستورالعملهای جهانی طبخ و عرضه ی غذاست.

   زیبایی غذا
زیبایی غذا، از عوامل مهم تحریک اشتها و مطلوبیت غذاست. طراحی کلیه  غذاهای سانلیو، با دقت فراوان و با دید زیبایی سنجی انجام شده است. تمامی گرو ههای مواد غذایی در هر بشقاب، طبق استانداردهای جهانی، در جای خود قرار می گیرند و با آرایشی چشم نواز، به مشتری عرضه می شوند. ساندویچهای سانلیو نیز - که با روش مبتکرانه  open face، به صورت روباز ارائه می شوند – ظاهری زیبا و اشتها برانگیز دارند.

   احساس سبکی
امروزه، از شاخصهای مرغوبیت و تازگی غذا نیز به شمارمی آید. در سانلیو، به دلیل استفاده ی بسیار کم از روغن و در همان حد نیز، استفاده از بهترین نوع آ ن، یعنی روغن زیتون و روغن کنجد،به کار نبردن سسهای سنگین نظیر مایونز؛ بهره گیری از رو شهای سالم پخت و حذف پختهای سنگین) مانند سرخ کردن و غوطه ور کردن در روغن و استفاده بسیار اندک از شکر و نمک، After Taste یا احساس مشتری بعد از صرف غذا، بسیار مطبوع خواهد بود.

  یکنواختی کیفیت در طول زمان
حضور همیشگی کارشناس واحد کنترل کیفی در رستوران و آزمایش مکرر تمامی مواد اولیه، نهایی و غذاهای طبخ شده، تضمین یکسانی کیفیت محصولات در طول زمان است.

تنوع منو
منوی سانلیو، ترکیبی هوشمندانه از انواع گروهها و رژیمهای غذایی متنوع است: صبحانه ای دلپذیر و کامل؛ عصرانه ای متفاوت و دلخواه؛ پیش غذاهایی مختلف و اشتها برانگیز؛ غذاهایی کاملاً گیاهی یا کاملاً پروتئینی یا مخلوطی از پروتئین و سبزیها، پیتزاهایی متفاوت، ساندویچهایی سالم و زیبا،انواع اسپاگتی و پاستا، بشقابهای بین المللی و ترکیبی از غذاهای مختلف؛ غذاهای جالب و پرطرفدار ایرانی از شهرهای مختلف؛ نوشیدنیهایی سالم، گوارا و طبیعی، و دسرهایی زیبا، جذاب و خوشمزه.

غذای کودک
از تمامی غذاهای منو، غذاهایی با حجم کمتر و طراحی و آرایشی جذاب تر برای کودکان فراهم شده است؛ از صبحانه ای با کورن فلکسهای متنوع، تا ناهار و شامی از غذاهای مورد پسند کودکان، با جوایزی زیبا در جعبه هایی زیباتر!

قیمت غذا
با وجود تمایزات و ویژگیهای منوی سانلیو و کیفیت بالای غذاها و با توجه به صرف هزینه های بسیار در تمامی مراحل) از تهیه ی مواد اولیه تازه و آماده سازی، تا زمان طبخ و ارائه غذا (قیمت غذاهای سانلیو به نسبت سایر رستورانهای هم تراز، از تناسب و مطلوبیت بالاتری برخوردار است.

مهمان پذیری
از مهمترین شاخص های یک رستوران خوب از دیدگاه مشتریان، نحوه  برخورد نیروی انسانی حاضر در رستوران با آنان و چگونگی عرضه غذا به آنهاست؛ تا جایی که در بیشتر مواقع، اهمیت این موضوع حتی از کیفیت غذای رستوران هم بالاتر است. مهمانداران آموزش دید هی سانلیو، ازهمان ابتدای ورود میهمانان، با خوشرویی و مهربانی به استقبالشان می روند و ضمن پذیرایی گرم از ایشان در تمامی لحظات، با حوصله و متانت در خدمت آنان هستند.

تلفن: 88850123
آدرس: میدان ونک، انتهای خیابان ونک، برج آینه ونک

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
haraz1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
پگاه
sobhan
شیرین عسل1
زرفروکتوز1
ghoncheh
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی دلوسه
آرد سازی پوسان
آب معدنی واتا
گروه صنعتی پارس استا
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
تک ماکارون
صنایع غذایی ب آ
آیدین
صنایع غذایی سحر همدان
vioni
رستوران حاج محسن1
زر ماکارون
صنایع غذایی مسرور
گروه صنعتی نان سحر
گروه صنایع  غذایی نان آوران
ارسال پیامک
تیتر20